Уявити ванну кімнату без рушникосушки практично нереально. Вона має надзвичайно важливе значення, оскільки від цього залежатиме комфортність перебування у ванній та збереження ремонту. Тому варто правильно обрати якісну рушникосушку.

Раніше рушникосушка мала назву «змійовик» і вона починала працювати із початком опалювального сезону. Основним її завданням є швидко сушити одяг та обігрівати ванну кімнату. Це особливо важливо у холодну пору року, оскільки прийняти душ у холодній ванній кімнаті — це ще ті тортури. Також з їх допомогою можна запобігти розвитку грибка, оскільки позбутися його надзвичайно складно.

Як відомо, кращими є рушникосушки із боковим підключенням. Адже вони відрізняються надзвичайно надійним кріпленням та простим встановленням. Завдяки величезному різноманіттю рушникосушок, обрати кращий варіант для власної оселі достатньо просто.

На заміну водяним рушникосушкам було винайдено електричні. За назвою зрозуміло, що вона працює від електрики. З її допомогою контролювати температуру можна самостійно, не потрібно чекати запуску централізованого опалення. Проте, у разі виникнення будь-яких аварійних ситуацій із подачею електроенергії про тепло доведеться забути до відновлення електропостачання.

Для виготовлення рушникосушок використовують різні матеріали. Проте, рушникосушки із нержавіючої сталі є більш практичними, бо можуть витримувати набагато більший тиск. Такі рушникосушки мають високі антикорозійні властивості, тому ідеально підходять для будинків із централізованими опаленям. Основною вимогою є, щоб товщина стінок труби становила понад 3 мм.  Рушнкосушки виготовлені із кольорових металів, але під впливом води більш часто псуються. Також рушникосушки можуть бути представлені у різних геометричних формах.

Завдяки величезному різноманіттю рушникосушок обрати найкращий варіант можна спираючись на власні вподобання. Основними перевагами рушникосушок для ванної кімнати  із нержавіючої сталі є:

- тривалий термін активної експлуатації;

- надзвичайно надійна система підключення;

- матеріал є найбільш стійким до температурних коливань та змін тиску у системі;

- можливі різні геометричні варіації виконання рушникосушок.Обираючи рушникосушку варто звернути увагу на якість виконання швів. Вони мають бути гладенькими та однорідними по всій поверхні. Оскільки, від цього залежатиме термін їхньої експлуатації.

Водяна рушникосушка драбинка представлена у каталозі компанії Taurus. Маємо великий вибір якісних рушникосушок. Надаємо гарантійне обслуговування. За потреби надамо вичерпну консультацію. Чекаємо на Ваші замовлення!