Для переважної більшості населення новорічні та різдвяні свята залишаються одними із найбільш улюблених, завдяки певній казковості. У нашій місцевості все рідше на Новий рік можна побачити сніг. Проте, біла, м’яка ковдра зі снігу є символом даного свята. Завдяки сучасним технологіям влаштувати снігопад можна і в спекотну пору року.

Для того, щоб отримати сніг необхідно мати спеціальне устаткування, а саме генератор снігу. У який заливають спеціальну рідину, і в результаті утворюється піна, яка за зовнішнім виглядом нагадує справжні пластівці снігу. Використовують тільки безпечні для здоров’я людини матеріали.

Генератори мають достатньо компактні розміри та вирізняються надійністю. Завдяки високій потужності, вони можуть виробляти надзвичайно великі обсяги снігу. Управління такою установкою є достатньо простим.

Завдяки наявності різних моделей генераторів снігу можна організувати снігопад у будь-якій оселі. І абсолютно неважливо, яка погода за вікном. Ви приємно здивуєте гостей та відчуєте новорічну атмосферу. З використанням додаткового вентилятора зможете створити ефект хуртовини.

Їх активно використовують при зйомці кінофільмів, телепередач та різних театральних постановках. Принцип їхньої роботи передбачає заливання спеціальної рідини, тоді обладнання вмикають і починає виробляти надзвичайно красиві та реалістичні сніжинки.

Основну увагу варто звернути на потужність такого устаткування, оскільки саме від цього залежить його швидкість.Тому, необхідно знати в яких умовах буде використовуватися генератор. Зокрема, генератори із потужністю до 600 Вт підійдуть для зйомки невеликих кліпів, концертів. Генератори середньої потужності подають сніг набагато інтенсивніше, тому є ідеальними для великих концертних шоу та ін. Моделі генераторів із потужністю понад 2000 Вт використовують для зйомки великий відеоробіт.

Генератор снігу оренда у компанії Z-Promo Group. У каталозі представлений великий вибір різноманітного устаткування, яке допоможе створити незабутню атмосферу, яке можна придбати або взяти в оренду. Працюємо по всій території України. Також надаємо гарантійне обслуговування. Дізнатися детальнішу інформацію можна за контактним номером телефону. Працюємо за безготіковим перерахунком коштів, на карту «ПриватБанку». Чекаємо на Ваші замовлення.