Зефір це надзвичайно смачні та в деякій мірі корисні ласощі. Зефір неймовірно ніжні солодощі, які чимось нагадують хмаринки. Любов до зефіру пояснюється ніжними нотками фруктів. У порівнянні із іншими видами солодощів зефір є не тільки неймовірно смачним, але й корисним.

Багато лікарів навіть радять вживати зефір, тоді коли Вам хочеться солоденького. У складі класичного зефіру практично відсутні жири, оскільки відомо, що саме суміш жирів та вуглеводів є достатньо небезпечною, для людей, які мають ризик ожиріння. Зефір в основному складається із яблучного пюре, пектину, цукру, яєчного білку. У пектині міститься велика кількість клітковини, яка позитивно впливає на роботу кишечника.

Вкрай важливо звертати увагу на склад зефіру, оскільки від цього залежатиме його корисність. У протилежному випадку у Вас може виникнути алергія, різні кишкові розлади та ін. Також зефір позитивно впливає на здоров’я людини, зокрема:

- ймовірність виникнення карієсу значно знижується;

- за рахунок великому вмісту вуглеводів, виробляється велика кількість серотоніну, завдяки якому можна значно поліпшити настрій та зняти втому;

- у зефірі міститься значно велика кількість флавоноїдів, які значно зменшують запалення горла та пом’якшують кашель.

У зефірі міститься велика кількість мікроелементів, які вкрай необхідні для функціонування організму. Йод — допомагає правильно функціонувати щитовидній залозі, кальцій необхідний для здоров’я кісток, фосфор допомогає підтримувати цілісність зубної емалі.

Проте не варто зловживати зефіром, так як і будь-якими іншими солодощами. Варто обирати зефір із натуральних інгрідієнтів. Основним протипоказанням щодо вживання зефіру є алергія на фрукти.
Зефір та пастила це саме ті солодощі, які можуть дозволити собі люди, які худнуть та стежать за своєю вагою. Оскільки зефір вважається дієтичним продуктом харчування. Калорійність зефіру відносно не висока, яка становить близько 300 ккал. Такі солодощі відмінно насичують та є неймовірно смачними. Білки, які містяться у зефірі відмінно засвоюються та не перевантажують травну систему. Білки як відомо є будівельним матеріалом для м’язів.

Рожевий зефір можна придбати у нашій компанії Родина. Основними критеріями є натуральність та корисність наших солодощів. Дізнатися будь-яку детальнішу інформацію можна за контактними нмоерами телефонів. У процесі виготовлення використовуємо тільки найбільш якісну сировину. Чекаємо на Ваші замовлення!