Як гадаєте, що найбільше цінують чоловіки у взутті? Ми знаємо відповідь на це запитання. Практичність та комфорт — це мабуть головний критерій вибору пари туфлів, однак, не єдиний. Звичайно ж чоловіки поважають модне взуття та хочуть виглядати стильно. Впевненість у своєму зовнішньому вигляді — це не мало важлива частина впевненості в собі.   

Деякі чоловіки сумніваються, якому варіанту надати перевагу.  Купити брендові мокасини чоловічі чи не експериментувати та залишатися відданому класичному варіанту туфель? У кожної із цих пар взуття є своєї переваги, тому одразу відмовлятись від котроїсь з них не варто.

Якщо ж Ви звикли носити лише класику, тоді, можливо, час проекспериментувати та трохи змінити стиль.  Не ставтесь до цього одразу скептично. Такі зміни можуть навіть піти Вам на користь та повністю оновити Ваш зовнішній вигляд, а заодно і ставлення оточуючих. Знайомі будуть здивовані Вашою рішучістю до змін. Можливо новий стиль додасть впевненості та зробить поштовх до нових  звершень.

А якщо Ви навпаки не любитель класичних туфлів, можливо, варто спробувати та придбати хоча б пару. Таке взуття обов'язково стане у нагоді. Класика — не означає застарілість. Зараз у продажі чимало варіантів класичних туфель різного дизайну, які виглядають дуже сучасно та модно.

Дизайнери нового поколіня пропонують нові оригінальні види взуття,  які можуть поєднувати в собі класику та спорт, елегантність та комфорт, простоту та шик.  Однак, зручність та практичність завжди залишаються актуальними.


Щодо того, з якого матеріалу обрати взуття, то тут все залишається без змін. Поки що, не вигадали більш довговічного та приємного у носінні матеріалу, аніж натуральна шкіра. Такі вироби зручні та довго зберігають  свій презентабельний вигляд.  Модним також є поєднання шкіри та замшу чи нубуку.

Виробники пропонують взуття, як класичних кольорів, так і більш оригінальних та яскравих.  Поширеним явищем є класичний колір поверхні у комбінації з червоною, синьою чи іншою підошвою. Ви можете обрати взуття на шнурівках, застібках, липучках чи взагалі без таких деталей. Невеликі розрізи та перфорація — це ще один модний тренд, в літню пору вони забезпечуть вентиляцію та дають шкірі дихати.

Купуючи взуття, варто обирати перевірених виробників. Мережа магазинів Prego пропонує взуття високої якості. Наші дизайнери обдумують оформлення у найдрібніших деталях, щоб забезпечити Вам максимальний комфорт та зберегти при цьому привабливий зовнішні вигляд взуття. Ми виготовляємо взуття з високоякісних матеріалів, щоб Ви отримували лише найкраще.

Замовляйте у нашому інтернет-магазині, Ви точно залишитесь задоволені!