Мережа магазинів Prego взуття стане Вашим надійним помічником у створенні неперевершеного образу. У даній статті Ви отримаєте цінні поради з приводу того, як підібрати вдалі деталі до будь-якого одягу.

Аксесуари відіграють важливу роль у створенні стильного образу та доповнюють його. Вони можуть оживити непримітний одяг та водночас зіпсувати навіть найвдаліший костюм, якщо підібрані без смаку. Взуття, сумка, ремінь, гаманець, - усі ці деталі мають важливе значення у створенні цілісного образу.

Підбираючи аксесуари варто звертати увагу на Ваш стиль, колір одягу, макіяж, а також враховувати пору року. Адже, обравши  взуття чи сумку не по сезону, можна виглядати просто безглуздо.

Чи варто підбирати сумку під колір взуття? Такого правила більше не існує, Ви можете обирати колір сумки на свій смак. Досить модною тенденцією є контрасність у кольорі взуття та аксесуарів. Якщо такий варіант для Вас занадто радикальний, тоді можна принаймні підібрати комбінацію туфлів та сумки з одного матеріалу.

Загалом, зараз у тренді поєднання абсолютно несхожих речей у єдино. Матеріал можна обрати будь-який, головне, щоб він був якісним та міцним.  

Ремінь — це ще один важливий елемент образу, який більше поширений серед чоловіків.  І ось у його виборі вже варто звернути уваги на колір та матеріал взуття, щоб вони збігалися. До сорочки, штанів чи піджака ремінь, зазвичай, не обирають. Також, не доречно носити його разом із підтяжками, варто обрати один з цих аксесуарів.

Варто звертати увагу також на якість виробу, адже при постійному носінні він може втратити презентабельність. При оптимальній довжині ременя залишається ще приблизно 20 см «запасу», якщо Ви його застібнете. До класичного вбрання краще підійде ремінь з простою пряжкою, а ось до джинсів можна обрати будь-яку, що сподобається.

Ще одним аксесуаром є гаманець. Тут також не обов'язково підбирати його точно в колір сумки, однак загального стилю та дизайну варто дотримуватися. В першу чергу, гаманець має бути містким та функціональним, мати різні відділення для монет, купюр та кредиток. Гаманці з натуральної шкіри більш зносостійкі, аніж зі шкірозамінника.

Ну і, звичайно, при виборі аксесуарів та взуття, варто враховувати ситуацію для якої Ви їх одягаєте. Чи це похід на роботу, чи побачення, чи довга подорож з друзями? Саме це, в першу чергу визначає, що доречно одягнути. Однак, пам'ятайте, при виборі одягу, взуття та аксесуарів найважливіше те, як Ви себе в них почуваєте і чи подобається Вам свій вигляд.

Магазин Prego з радістю допоможе втілити задуманий Вами образ у реальність!