Які б сучасні будівельні матеріали не пропонував нам ринок, все-таки людині властиво повертатися до витоку, і користуватися природними матеріалами.

Використання дерева, як для будівництва, екстер’єру, так і для внутрішніх ремонтних робіт, є основним вибором людства. Це пояснюється тим, що природні матеріали завжди були і будуть запорукою гармонії і здоров'я.

 Широко застосовувані пиломатеріали - це дошки, бруски, бруси, рейки, щити та інші, які згодом трансформуються у майбутні вироби.

Обрізну і необрізну дошки отримують шляхом розпилювання стовбура дерева. Кращим пиломатеріалом для столярної заготовки є необрізна дошка, тому що такі заготовки, випиляні ближче до центру стовбура, найменше схильні до небажаного процесу зменшення лінійних розмірів і об’єму, після додаткової обробки заготовки в спеціальній сушильній камері. Така обробка забезпечує необхідну вологість та захищає виріб від подальших деформацій, гниття, грибкових заражень.

Дошка стругана суха - це універсальний пиломатеріал, який з усіх боків обробляється на спеціальному верстаті що надає виробу геометрично правильну форму, гладку й рівну поверхню.

Дошка стругана з хвойних порід дерева зручніша для зовнішніх конструкцій завдяки високій стійкості до атмосферних опадів, грибків та плісняви. Не поступаються й експлуатаціїні можливості такої дошки при обробці внутрішніх приміщень. ЇЇ часто використовують в процесі декорування житлових приміщень, споруджуючи з неї такі елементи як решітки і панелі, перекриття, як підлогові, так і стельові, настінні і т.п.

Унікальні властивості деревини наділяють дошку стругану суху відчутними перевагами - це міцність, легкість, довговічність, тепло- і звукоізоляційні якості, екологічність, стійкість до механічних пошкоджень.

Дошка стругана суха потрібних різних розмірів вже в наявності в каталозі товарів нашого сайту. Замовлення товарів оптом і в роздріб поширюється на всю територію України та за її межами, зокрема наше підприємство співпрацює з Польщою, Угорщиною, Німеччиною, Туреччиною. Оплата здійснюється у зручний для вас спосіб.