Сумка бананка шкіряна - це тренд сезону. Останні роки у моді все більш помітна тенденція на зручні та практичні речі. Сумка на пояс — це саме той випадок. Цей компактний варіант сумки можна побачити на прилавках практично всіх модних магазинів. Сумка бананка є популярною, як серед чоловіків, так і серед жінок. Чим ж так зачарувала модників та модниць ця з вигляду не особливо примітна річ? 

У першу чергу - це звичайно зручність. Мало кому хочеться носити на плечі велику сумку весь день, коли покласти туди потрібно лише декілька речей. Така сумка розміщується на поясі, і тому завжди у зоні видимості. Бананку майже не можливо загубити, адже для того, щоб щось дістати її не потрібно знімати. Така сумка не сковує рухи та дає максимальну свободу.

Усі відділення сумки на пояс застібаються на блискавку, тому менша ймовірність, що з неї щось випаде. Це дуже важливо, адже у маленьких сумках зазвичай носять найцінніші речі, які завжди повинні бути при собі.

Звичайно, якщо Вам потрібно покласти велику кількість речей, тоді краще обрати інший варіант сумки, однак для таких потрібних дрібниць, як телефон, ключі, документи чи гроші — це ідеальний вибір.

Сумки бананки відомі нам вже давно, однак раніше вони не мали особливо привабливого вигляду, тому їх одягали лише при необхідності кудись у подорож. Зараз же у продажі величезна кількість сумок на пояс у оригінальному та красивому дизайні. Тепер з такою сумкою теж можна виглядати стильно.

Ще однією перевагою цієї речі є універсальність. Сумку бананку можна одягнути під будь-який образ і майже у будь-якій ситуації. ЇЇ носять і з сукнями, і з сорочками, і з більш спортивними стилями. Така сумка пригодиться і на побаченні, і під час занять спортом, і при звичайному поході по місту у справах. Але особливо зручно мати сумку на пояс, якщо Ви відправляєтесь у подорож. Вам більше не потрібно буде турбуватись про свої цінні речі, адже вони будуть постійно при Вас.

У продажі наявна також величезна палітра кольорів сумок бананок, навіть важко визначитись яку обрати, адже всі вони красиві та оригінальні. Для чоловіків тут трохи простіше, адже чоловічі сумки на пояс, зазвичай, представлені у більш класичних кольорах.

Через свій невеликий розмір на таку сумку при виробництві витрачається набагато менше тканини, ніж на повноцінний варіант стандартної сумки. У зв'язку з цим і ціна такої сумки є набагато нижчою, тому Ви можете придбати навіть декілька варіантів різних кольорів і змінювати їх під настрій.

У інтернет-магазині Prego представлено широкий вибір сумок на пояс різних кольорів та на будь-який смак. Обирайте комфорт та стиль разом із нами!