Хірургічна операція насамперед асоціюється з накладанням швів. Для з'єднання тканин використаються хірургічні голки, шовний матеріал й голкотримача. Сьогодні існує велика різноманітність таких хірургічних матеріалів, що пояснюється відмінними властивостями тканин, які зшивають, і термінами їх зростання.

Проте так було не завжди. Історія накладання швів, як і сама медецина, бере  початок з давніх часів. Але варто зауважити, що хірургія почала розвиватися значно раніше інших напрямків медицини.

І шовним матеріалом служили різні підручні засоби, які різнилися міцністю, зокрема струнними нитками, кінським волосом, нитками з оленячих сухожиль, і навіть металевим дротом, пізніше почали використовувати шовк.

Хірургічний шовк використовують і сьогодні, але з того часу матеріал зазнав значного вдосконалення: натуральні фібринові волокна сплетені восковим або силіконовим покриттям.

Шовк плетений хірургічний OPUSMED® зручний в маніпуляціях, гнучкий, м’який. Нитка легко проходить через тканини, добре тримає вузол. Виводиться з організму з рідинами. Не схильний провокувати запальні реакції організму на нитку. Шовк широко застосовується для зшивання і лігування м'яких тканин, включаючи використання в загальній та пластичній хірургії, нейрохірургії, офтальмології, серцево-судинній та мікрохірургії.

 Хірургічний шовний матеріал загалом, на сьогоднішній день, дуже різноманітний. Основне призначення -  вживання для з'єднання країв рани або перев'язки судин, які в залежності від структури розподіляються на плетені, кручені і монофіламентні. Основні вимоги до шовного матеріалу: відсутність токсичного, алергенного і тератогенного впливу шовної нитки на тканині організму, резорбтивність, міцність і атравматичність.

Атравматічность залежить від структури і виду нитки, її маніпуляційних властивостей та спосібу з'єднання нитки з голкою.

Шовний матеріал повинен зберігати свої властивості та утримувати тканини до утворення рубця.

ТОВ "ОПУСМЕД" пропонує якісний та перевірений атравматичний хірургічний шовний матеріал  різних типів, що розсмоктується, і що не розсмоктується. Заходьте на сайт компанії і вибирайте необхідну продукцію.

Якщо ви шукаєте найкраще співвідношення ціни та якості, оперативне виконання замовлень, імпортні комплектуючі, то продукція компанії "ОПУСМЕД" - те, що вам потрібно.