Все має бути в міру. Навіть будь-яке фізичне навантаження повинно бути правильно дозоване. Адже все, що викликає внутрішньочеревний тиск, може призвести до появи грижі і тоді без допомоги лікаря ніяк не обійтись.

Сьогодні для хірургічного лікування гриж різної локалізації та для надійної фіксації внутрішніх органів використовують сітчаті ендопротези. Найпоширеніші  - поліпропіленові.

Поліпропіленова сітка для грижі заміщує собою черевні фасції та виконує їх функції. Вона не виділяє ніяких речовин, тому є найбезпечнішою, з мінімальним відсотком відторгнень, запалень та алергій. Добре проростає сполучною тканиною. 

Разом з тим поліпропіленова сітка для грижі допомагає прискорити процес одужання і запобігти можливості рецидиву захворювання. Встановлена під час операції при грижі живота, сітка може помірно розтягуватися, що забезпечує хороші маніпуляційні якості.

Таке лікування перевірене практикою і вдосконалюється з кожним днем. Про це свідчить той факт, що імплант поміщений в підшкірну область практично не має ризику відторгнення. Ендопротез швидко зростається з м'язами і сполучною тканиною, утворюючи щільний захист.

Сітки виробництва OPUSMED® мають чотири види по щільності та відрізняються своїми фізико-механічними властивостями. Це дає змогу підбирати пацієнту сітку в залежності від того, наскільки великими будуть навантаження на тканини з імплантованою сіткою (тяжкою, стандартною, легкою). 

Якщо захворювання було діагностовано вчасно і проведення операції призначено на ранніх стадіях захворювання, хірург заміщає отвір невеликою поліпропіленовою вставкою. При великому випинанні, коли потрібна велика імплантація, використовують, відповідно, сітку великих розмірів.

Операційне втручання - найбільш ефективний спосіб лікування грижі, який поступово витісняє інші в хірургії, які, не лише поступаються своїми властивостями, а й їх застосування може мати негативні наслідки.

Придбати стерильні перевірені поліпропіленові сітки для гриж можна в каталозі товарів компанії "ОПУСМЕД".

Виробництво і реалізація оптом і в роздріб медичних виробів на території всієї України.

Компанія ОПУСМЕД - найкраще співвідношення ціни та якості, оперативне виконання замовлень, імпортні комплектуючі.