Екстракт хвойний являє собою препарат рослинного походження. Його отримують зі свіжої хвої методом водяної екстракції. У екстракті містяться різні мікро-, макроелементи, фітонциди та ефірні масла. Даний екстракт рекомендують використовувати:

- у разі перевтоми та послабленні м’язового тонусу;

- розладах центральної нервової системи;

- радикулітах та поліартитах;

- розладах сну;

- підвищеному тиску;

- простудних захворюваннях.

Екстракт радять додавати під час прийому ванни. Завдяки цілющим властивостям хвої, вона дозволить зміцнити організм та покращити самопочуття. Ванна із хвойним екстрактом дозволить зняти напругу та втому. Основними особливостями даного екстракту є те, що він дозволяє заспокоїтися, покращити настрій, нормалізувати сон. Також підвищується опірність до різних захворювань. 

У хвойному екстракті містяться різні вітаміни С, В1, В6, РР, Н — що дозволяє протистояти різним вірусам. Екстракт має не тільки надзвичайно приємний аромат. Екстракт містить антиоксиданти, що дозволяє значно покращити колір шкіри та підвищити її пружність. 

У екстракті відсутні будь-які барвники, консерванти  та агресивні хімічні сполуки. Тому, екстракт не викликає жодних алергічних реакцій. Основним протипоказанням для застосування екстракту — це індивідуально непереносимість компонентів.

Екстракт використовують у якості тонізуючих та загальнозміцнювальних процедур. Екстракт допоможе освіжити шкіру, заспокоїтися та нормалізувати тиск. Значно підвищується працездатність.

Для виготовлення екстрактів використовуємо тільки високоякісну та натуральну сировину. Естракти достатньо часто використовують у фармакології, косметології. Екстракт отримують шляхом вилучення діючої речовини.

Ванна із хвойним екстрактом має надзвичайно заспокійливу та седативну дію на організм.  Захисні сили організму значно підвищується. Зробити таку ванну у домашніх умовах надзвичайно легко (у теплій воді варто розчинити близько 50-100 мл хвойного екстракту).

Придбати хвойний екстракт можна у нашому інтернет-магазині «Фітохімфарм». За потреби надамо вичерпну консультацію та допоможемо зробити правильний вибір. Також надаємо гарантійне обслуговування терміном на 1 рік. У наявності маємо великий вибір різноманітних екстрактів. Маємо усі необхідні сертифікати якості. Співпрацюємо із оптовими клієнтами. Оплата визначається індивідуально із кожним замовником. Будемо раді бачити Вас у числі наших клієнтів.