Сфера застосування насосного устаткування є надзвичайно широкою, тому можуть бути застосовані у комунальному, сільському господарстві. Вибір насосу залежить від подальших умов його експлуатації. Зокрема, варто визначитися, які обсяги рідини необхідно перекачувати та із яким тиском. Необхідно знати характеристики рідини, а саме її в’язкість, наявність твердих речовин.

Дозувальні насоси призначені для перекачування різних рідин з визначеними об’ємами. Основною перевагою даних насосів є те, що вони зможуть змінювати швидкість та довжину самого потоку.

Також вони належать до об’ємних насосів. Насоси є надзвичайно надійними та без витоків. Забезпечується максимальна точність дозування. Для їхнього виготовлення використано тільки високоякісні матеріали. Мають тривалий термін експлуатації, без жодного додаткового обслуговування.

Дозувальні насоси незалежно від конструкції та виробника є обов’язковим атрибутом більшості галузей промисловості. Робота дозувального насосу приводить у дію з допомогою електричного двигуна. Основними елементами дозувального насосного устаткування є редуктор, циліндр гідравлічний, спеціальний регульований механізм. Завдяки принципу дії дозувального насосу є можливість регулювати довжину поршня. Оператори можуть легко змінювати довжину та частоту ходу устаткування, тому можна контролювати результативність роботи устаткування.

Насосне устаткування можна застосовувати у різних галузях. Дозувальні насоси поділяють за продуктивністю, модифікаціними особливостями. Виділяють три основні різновиди насосного устаткування:

- плунжерні насоси це устаткування з надзвичайно високим тиском. Його використовують для роботи із надзвичайно великими кількостями рідини та дозволяють забезпечити надзвичайно сильний напір води. Також його можна використовувати для різних рідин;

- мембранні насоси процес всмоктування відбувається за рахунок коливань мембрани.  Кожен насос оснащений двома робочими камерами, кожна із яких має клапан;

- перистальчасті насоси дозволяють перекачувати навіть різні корозійні рідини. За типами приводу такі установки поділяють на гідравлічні та механічні.

Дозувальний насос можна придбати у нашій компанії «Геннліх Україна». Уся продукція є сертифікованою, від провідних виробників. Працюємо за безготівковим розрахунком. Уточнити будь-яку додаткову інформацію можна за контактними номерами телефонів. Чекаємо на Ваші замовлення!