Повітряні фільтри використовують для очищення повітря у системах кондиціонування повітря, зокрема у різних бактеріологічних центрах. Фільтри використовують, щоб дотримуватися заданих технологічних вимог щодо чистоти повітря. Коли повітря проходить через вентиляційну систему, концентрація пилу зосереджується у повітроводах. Тому, у разі невчасної заміни фільтрів може значно знизитися працездатність працівників та може негативно позначитися на здоров’ї людей.

Фільтри поділяють на:

- тонкого очищення;

- грубого очищення. Даний поділ зумовлений конструктивними особливостями фільтрів та сферою їхнього застосування.

Кишенькові фільтри можуть бути використані для тонкого, середнього та грубого очищення від пилу повітря у системах припливно-витяжної вентиляції. У процесі встановлення фільтрів варто контролювати, щоб усі кишені були розташовані вертикально.

Касетні або гофровані фільтри використовують для здійснення очистки повітря від пилу та аерозолів органічних та неорганічних речовин. Відомо, що своєчасна заміна фільтрів це гарантовано чисте повітря. Рукавний фільтр забезпечить найбільш ефективний та поширений метод очищення.

Фільтрувальну тканину обирають залежно від умов їхньої експлуатації. Ефективність фільтрувальної установки визначається якістю рукавного фільтру. У якості матеріалу використовують якісні неткані матеріали із різними хімічним просоченням. Рамки фільтрів можуть бути виготовлені з пластикового або оцинкованого профілю. Різні види фільтрів забезпечують різний рівень очищення.

Найбільш часто фільтри грубого очищення призначенні для використання в умовах із низькими вимогами до чистоти повітря. Зокрема використовують у холодильних установках, компресорах.

У системах кондиціонування та вентиляції найбільш часто використовують фільтри тонкого очищення. Можуть бути використанні у різних адміністративних будівлях, готелях та ін. Оскільки вони забезпечують найкраще очищення від різних забруднюючих частинок, оскільки вони складаються із тонких синтетичних волокон. Hepa-фільтри забезпечують абсолютно чисте повітряне середовища.

Тканинні фільтри для очищення повітря представленні у каталозі компанії Технофільтр. Працюємо по всій території України. Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 1 рік. Виконуємо оптові та роздрібні замовлення. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань, неодмінно надамо вичерпну консультацію. Працюємо за безготіковим разрахунком.Чекаємо на Ваші замовлення!