Далеко не всі обізнані у тому, як українцю отримати паспорт ЄС. Існує низка необгрунтованих міфів, повіривши яким люди втрачають свій шанс на отримання громадянства Європейського союзу. Щоб такого не сталося, ми представляємо алгоритмом, який допоможе успішно отримати паспорт.

Найпершою умовою успіху є звернення у компанію Pallasion, яка вже тривалий час займається міграційними питаннями.Тут Вам допоможуть обрати варіант імміграційної програми. Наші спеціалісти детально ознайомлять Вас з усіма можливими способами отримання паспорта, проконсультуємо з усіх питань, які можуть виникнути у ході ознайомлення, індивідуально обираємо той спосіб імміграції до Європейського союзу, який у Вашому разі принесе гарантований результат.

Після цього проводиться аналіз документів, їх підготовка та подача досьє. Наші юристи працюють над збором необхідного пакету документів, які передбачаються європейським законодавством. Ці папери нотаріально завіряються, щоб вони набули юридичної сили. В ході підготовки Вас буде записано у відповідний орган з питань набуття громадянства.

Наступний крок - це розгляд Вашої заяви та, власне, отримання європейського громадянства. На цьому етапі Ви змушені будете скласти присягу. Для цього буде потрібно оволодіти базовими знаннями відповідної іноземної мови. Проте, у Вас немає приводу для хвилювань, адже наші фахівці докладно проінформують про проходження процедури та допоможуть ретельно підготуватися.

Коли уся ця робота буде завершена, прийде час оформлювати внутрішні європейські документи. Ми продовжимо супроводжувати Вас і на останньому етапі, допоможемо отримати повний пакет необхідних документів.

Великою перевагою співпраці із компанією Pallasion є те, що ми допомагаємо своїм клієнтам отримати громадянство Європейського союзу за прискореною програмою. Наша ткомпанія бере на себе контроль ходу справи кожного клієнта, а зв'язки із закордонними державними органами дозволяють прискорити процес видання дозволу на отримання паспорта Євросоюзу. Співпраця із компанією Pallasion гарантує швидкий та позитивний результат у вирішенні імміграційних питань.

Для отримання безкоштовною консультації нашого менеджера, який проінформує Вас з усіх питань співпраці, просимо залишати заявку на сайті, скориставшись зручною онлайн-формою. Після цього ми зв'яжемося із Вами, щоб відповісти на усі запитання. Або ж самостійно зателефонуйте за номером, який вказано у розділі "Контактна інформація".

Приймаємо замовлення по всій території України!
Pallasion - запорука Вашого успіху!