Щорічно вирощування грибів у промислових масштабах постійно зростає. Гливи є надзвичайно цінним та дієтичним продуктом харчування. У них міститься величезна кількість вітамінів, мінеральних речовин та клітковини. Тим більше значна частка населення все-таки віддає перевагу грибам з магазину, оскільки сучасний ритм життя не дозволяє потрапити у сезон грибів та вирушити у ліс.

Вирощування грибів є достатньо простим, основним моментом є це освоїти технологію. Існує два базових методи вирощування грибів — це інтенсивний та екстенсивний.  За першого методу, гриби вирощують у спеціальних приміщеннях, де створюють відповідні умови для їхнього кращого зростання. Таким чином, можна отримати врожай незалежно від пори року.  Отриманий відпрацьований субстрат можна використовувати у якості органічного добрива. У приміщеннях варто дотримуватися встановлених кліматичних умов. Екстенсивний метод передбачає вирощування у найбільш природних умовах, недоліком такого методу є залежність від погодніх умов.

Процес зростання грибів глива є достатньо швидким, також вони не мають особливих вимог щодо вирощування. Проте, варто виконувати основні правила щодо вирощування грибів. З 1 кг високоякісного грибного міцелію можна отримати близько 3 кг смачних та корисних глив.

Гливи вирощують зазвичай на якісному та чистому субстраті рослинного походження. Тому у гливах не містяться жодні токсичні речовини, важкі метали. Для більшості населення гливи значно перевершують звичайні печериці. Гливи є ідеальними для приготування різних смачних та поживних страв. Їх можна тушкувати, смажити, маринувати та солити. Зокрема, у них міститься величезна кількість корисних речовин, зокрема вітаміни: C, B, PP; мінерали: калій, залізо, йод, кальцій та амінокислоти. Жири містяться у невеликій кількості та належать до поліненасичених жирних кислот та здатні знизити рівень холестерину. Купувати міцелій грибів варто тільки у перевірених виробників, оскільки у разі промислового вирощування грибів недоцільно займатися формуванням грибних блоків.

Придбати гливи міцелій можна у нашому інтернет-магазині Neotex. Співпрацюємо тільки із оптовими замовниками. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Відмінна якість підтверджується відповідними висновками СЕС.  У випадку виникнення будь-яких додаткових запитань, неодмінно проконсультуємо Вас. Оплату можна виконати будь-якими зручними способами. Чекаємо на Ваші замовлення!