Всім відоме прислів'я "зустрічають по одягу, а проводжають по розуму" яскраво демонструє факт того, що зовнішній вигляд – це перше, що ми помічаємо в людині. Одяг - це своєрідна візитна картка, коротка характеристика того, що собою являє людина, і не тільки, коли мова йде про етнічну чи гендерну приналежність.

Саме в перші секунди зустрічі ми обов'язково звертаємо увагу не так на те, у що вдягнутий хтось, як на те, який вигляд воно має. Приємніше спілкуватись з людьми, які вміють доглядати за собою, а одяг - чистенький, кольори збережені, і, звичайно, має приємних запах.

Щоб речі довго носилися і завжди були красиві, за ними необхідно правильно доглядати. Подбати про ваш одяг допоможе правильний вибір засобів для прання. А пральний порошок -  головний компонент у системі догляду за одягом. 

Сухі пральні порошки Era, рідкий гель-концентрат для прання Ariel, кондиціонер-ополіскувач Sofin - це засоби, які забезпечать бездоганний зовнішній вигляд вашим речам, кожний з яких виконує свої функції.

Основне призначення гелю для прання Ariel - повсякденне прання, він м’якше впливає на тканину і використовується при температурному режимі - 30-40 градусів, зазвичай це прання синтетики, вовни, сумішевих та делікатних тканин. Також гелі зручні у використанні та дозуванні.

Але якщо вам потрібно відіпрати складні забруднення або сильно заношений одяг, то краще, щоб в арсеналі ваших хімічних засобів були сухі пральні порошки Era, які можна використовувати за високої температури води до 90 градусів. Тому традиційне «поле діяльності» сухого порошку - це льон і бавовна.

Якщо бажаєте потурбуватися про збереження насиченості кольорів, м'якість тканини, приємний запах та про те, щоб речі зношувались не так швидко, то все, що вам потрібно -  кондиціонер-ополіскувач Sofin. Завдяки ефекту пом’якшенню волокон використання кондиціонера полегшить процес прасування білизни.

Кожен із нас хоче виглядати охайно й доглянуто, а домашні справи, щоб не забирали багато часу. Наші засоби побутової хімії створені для вашого комфорту.  Вони відмінно справляються з усіма покладеними на них завданнями.

Замовляйте побутові товари з Європи та від виробника в каталозі товарів на сайті. Обирайте зручний для вас спосіб, здійснивши оплату на карту чи надіслати післяплату. Доставка теж на ваш вибір: Нова пошта, Ін тайм чи Делівері.