Побачити картину без рамки практично нереально, оскільки таким чином можна акцентувати увагу на ній. Такого самого ефекту можна досягнути і зі звичайними фотографіями.

У мультирамці можна представити кілька фотографій та створити красивий колаж, і тому вам непотрібно думати над вибором тої чи іншої фотографії (можна обрати одразу кілька).

Матеріалів для виготовлення красивих рамок існує безліч, тому однозначної відповіді, яку обрати ніхто не дасть. Варто керуватися тільки власними уподобаннями та тематикою фотографій, які будуть у ній представлені. Для сімейних фотографій ідеально пасуватиме дерев’яна рамка.  Тому вибір тільки за Вами, слід довіритися тільки власному смаку.

Також обираючи фоторамку слід орієнтуватися на інтер’єр Вашої оселі. Оскільки вкрай важливо, щоб рамка гармонійно підкреслювала та стала вишуканою його родзинкою. Існує величезне різноманіття фоторамок, зокрeма:

- колажі дозволять вигідно представити різну кількість фотографій, можливі різні додаткові зображення та написи;

- фоторамки для однієї фотографії — ідеальний варіант для портретного фото;

- рамки виконані у різних геометричних формах.

Звичайна фоторамка ідеально пасуватиме у невеликій кімнаті, а фоторамки колажі підійдуть для просторих осель. Оскільки, вони займають значно більше простору. Колаж фоторамка не вимагатиме від Вас особливих зусиль щодо розміщення. Оскільки варто зважати, що красиве та вдале розташування фотографій дозволяє якнайкраще споглядати них.

Крім розміру та форми рамки, необхідно звернути увагу на колір її виконання. Переважна більшість обирає білі або чорні фоторамки, проте не варто обмежуватися тільки такими кольорами. Головне, щоб колір ідеально вписувався у стиль Вашої кімнати. Фоторамка ідеально розбавить інтер’єр Вашої оселі.

Фотографії у фоторамках це ідеальний спосіб урізноманітнити Вашу оселю та зробити  більш цікавою. І Вам не потрібно кожен раз шукати фотоальбом з фотографіями. Красива, стильна та виготовлена із якісних матеріалів фоторамка стане ідеальним та універсальним подарунком для будь-кого. 

Фоторамка колаж представлена у нашому інтернет-магазині Жираф. Відмінну якість гарантовано, у разі виявлення браку обов’язково виконаємо заміну. Працюємо по всій території України. Виконуємо оптові замовлення, мінімальна сума якого становить 1000 гривень. Також діє вигідна система знижок, залежно від обсягу замовлення. Дізнатися детальнішу можна за контактними номерами телефонів. Чекаємо на Ваші замовлення!