Існує поширена думка про те, що радіокеровані літаки - це іграшки для дітей. Частково це так, але ще - це чудовий подарунок чоловікові практично будь-якого віку, особливо для того, хто захоплюється технікою. 

Створення літака, так само як і радіоуправління, досить складне захоплення і потребує постійної практики та вдосконалення своїх вмінь та навичок.

Але спробувавши раз, ви не залишитесь байдужими до цього заняття.

Перш за все, приваблює те, що літаки на радіокеруванні вражають своєю схожістю з справжніми літаками, а також своїми характеристиками.

Але для створення радіокерованих моделей використовують абсолютно безпечний і легкий для управління матеріал.

Кожен може змайструвати свій літак, і для цього не потрібно тратити час на пошуки матеріалів та деталей. Працівники компанії AirLaser потурбувалась про це і створили збірні моделі літаків на радіокеруванні власної розробки і виробництва. Ви отримуєте всі необхідні деталі та покрокову інструкцію для створення майбутнього виробу.

Так ви повністю можете задовільнити своє бажання зібрати модель від початку до кінця та будете винагороджені довгоочікуваним запуском власного літального апарату у небо.

Прийнято вважати, що авіамоделювання - це дороге задоволення.

Компанія Airlaser руйнує ці стереотипи і пропонує купити збірні авіамоделі на радіокеруванні за помірною ціною, яка досягається за рахунок використання недорогих, проте надійних матеріалів, таких як фанера та бальса.

Також фанера та бальса легкі в застосуванні, тому навіть, якщо ви новачок в цій справі і це перша ваша авіамодель - її конструювання не створить зайвих проблем, а навпаки процес роботи принесе вам лише задоволення.

До того ж збірні моделі літаків - це чудовий спосіб знайти порозуміння з вашою дитиною, адже ніщо так не зближує як спільна справа і мета.

Купити набори деталей для авіамоделей на радіоуправлінні можна в каталозі товарів компанії Airlaser.

У нас на сайті ви знайдете міцні деталі і надійні конструкції з доступних матеріалів, що забезпечує порівняно не високу вартість виробу, простоту, швидкість і точність складання. Деталі ремонтопридатні. Моделі радіокерованих літаків зручні в управлінні, стійкі в польоті.

Співпрацюємо з усіма регіонами Українами та країнами СНД. Наша продукція створена не лише для дітей (від 10-12 років), але й для дорослих любителів цієї справи.