Моделі транспортних засобів на радіоуправлінні з’явилися давно, проте раніше, вони не були такими доступними як сьогодні, та й вибір теж був значно менший.

В наш час навчитися конструювати, виготовляти та запускати у повітря різні моделі літаків - це справжнє хобі, вид технічної творчості як для дітей так і для дорослих.

Літак на управлінні - чудова «іграшка» для активного дозвілля на природі, де можна показати свої вміння і навички в управлінні різними авіамоделями. Це хобі хвилює і надихає.

Але подвійне задоволення ми отримуємо тоді, коли запускаємо в небо власноруч сконструйований літак.

Якщо ви хочете зробити авіамодель на радокеруванні своїми руками, то у вас є вибір. Перше - ви можете запастися журналами «Юний технік» і робити все самому, але цей варіант навряд чи увінчається успіхом, особливо, якщо ви новачок в цій справі. Тому що для виготовлення авіамоделі на радіокеруванні не достатньо підручних засобів, необхідні конкретні деталі та креслення.

Але у вас завжди є другий варіант - купити набір заготовок, деталей, вузлів електроніки, які потрібно самостійно зібрати в готову модель.

Такі набори деталей власної розробки і виробництва створили для вас працівники компанії "Airlaser".

Тут ви знайдете авіамоделі на радіокеруванні як для новачків, так і для любителів цієї справи.

  • Модель-напівкопія літака Як-3 - модель швидкісна,динамічна. Конструкція досить міцна. Посадка на колеса вимагає "правильної" літакової техніки і хороших навичок управління. Набір деталей зроблений лазерним розкроєм з фанери і бальзи.
  • Набір деталей, виконаних лазерною різкою з фанери пілотажного літака Extra-300 розрахований під установку електродвигуна. Можлива модифікація під ДВЗ. Можлива додаткова або повна комплектація.
  • Радіокерованої модель-напівкопія літака Fi-156 "Storch" має хороші льотні характеристики для початківців. Також можна використовувати як наступний етап переходу від аматорських моделей з "потолочки" до більш серйозних, щоб отримати навички управління більш швидкісними моделями. 
  • Радіокерована модель літака МіГ-15  виготовловлена з фанери, випробувана, літає стійко, швидкісна. Управління моделлю вимагає хороших навичок.

Завдяки використаню матеріалів, що легко піддаються обробці, в разі руйнування моделі можлива заміна деталей і частин літака (повністю крила і фюзеляжу).

Купуйте збірні авіамоделі на радіокеруванні за порівняно невисокою вартістю, з міцними деталями і надійною конструкцією в каталозі товарів компанії "Airlaser".