Кожен господар знає, що рослини потребують догляду та захисту. Найбільше завдають збитків шкідники та інфекції. Для боротьби з ними застосовується хімічний метод захисту рослин, який полягає у використанні хімічних засобів захисту, які здатні спричинити загибель різноманітних видів шкідливих організмів або призупинити їх розвиток.

Сьогодні застосування цих хімічних речовин, як і більшість механічних процесів в сільському господарстві, – автоматизоване. Найбільш поширений спосіб застосування пестицидів – обприскування, яке характеризується малою витратою активної речовини на одиницю площі і рівномірним її розподілом на оброблюваній поверхні.

На малій приватній ділянці, в саду, на дачних садибах для обприскування можна використати ручні обприскувачі. Проте на великих територіях варто застосовувати обприскувачі навісні тракторні різного літражу залежно від площі.

Технологія обприскування розвивається у напрямку зниження норм витрати рідини та зменшення розміру крапель. Залежно від норми витрати робочої рідини обприскування може бути багатолітражним, малооб’ємним, ультрамалооб’ємним.

Для забезпечення ретельної та безпечної обробки угідь компанія "АгроВікторія" пропонує різні види обприскувачів. Обприскувачі забезпечують рівномірний розподіл препаратів за рахунок обприскування дрібнодисперсними краплями, точний розрахунок дозування та можливість регулювання кута обприскування.

Компанія "АгроВікторія" працює в сфері запчастин для обприскувачів та сільськогосподарської техніки загалом і постачає їх, а також безпосередньо саму сільськогосподарську техніку найкращих польських виробників у всі регіони України. Компанія "АгроВікторія" враховує інтереси покупців на довготривале служіння техніки, тому пропонує запчастини для обприскувачів та іншого обладнання. В асортименті представлені такі товари:

  • карданні вали, хрестовини на обприскувачі;
  • коліна та комплектуючі на бак;
  • форсунки, розпилювачі та інші комплектуючі;
  • фільтри, розподільники, шланги;
  • насоси та запчастини до насосів.

Купити обприскувачі та запчастини до них недорого можна в каталозі товарів інтернет-магазину "АгроВікторія". Ми поставляємо товари тільки від перевірених постачальників, маємо всі необхідні сертифікати. Якщо у вас виникли питання, ми з радістю вас проконсультуємо. Доставку здійснюємо зручним для вас способом. Чекаємо на Ваші замовлення!