Декор стін – це широкий простір для творчості. Якісно виготовлена картина здатна прикрасити та реабілітувати будь-яку стіну.

Щоб стати логічним і оригінальним доповненням в інтер’єрі, картина повинна бути органічно вписана в нього, саме тому кольорова гама така важлива: відтінки бурштину від блідо-золотистого до насиченого червоного легко впораються з цією функцією.

В інтернет-магазині «Бурштиновий світ» Ви знайдете різноманітні картини і портрети з бурштину, які виготовляють за спеціальною технікою, яка поєднує живопис, аплікацію і мозаїку.

Загалом бурштин охоплює діапазон до 200 відтінків. Сонячний камінь, граючи зі світлом, робить образ живим і яскравим, а рельєф мозаїки та аплікації робить зображення об'ємним.

Розкішний класичний інтер'єр буде співзвучний з портретами, пейзажами, натюрмортами та квітами на полотнах. Для мінімалістичного інтер'єру, навпаки, найкраще підійдуть авангардні роботи.

Ще один досить вдалий варіант – це розміщення на одній стіні трьох чи п’яти фрагментів, об’єднаних спільним сюжетом, які формують єдину композицію, іншими словами, модульні картини. З’явившись відносно недавно, модульні картини з бурштину досить швидко завоювали прихильність поціновувачів стильного інтер’єру.

Картина з бурштину не лише стане органічною частиною інтер’єру, а й створюватиме атмосферу гармонії. Така річ завжди буде оригінальним подарунком для друзів та близьких. 

Іноді простір будинку сам вибирає місце для картини, вказуючи на порожню стіну або кут. У будь-якому разі місце, де розміститься полотно з бурштину, має добре освітлюватися природним і штучним світлом.

Розмір під замовлення та рама на вибір допоможуть картинам ідеально вписатися в геометрію вашого житла і стати невід'ємною частиною побуту.

Вдало підібравши картину з бурштину, Ви створите у своєму житлі атмосферу тепла та затишку!