Щоб обрати фрези для верстата ЧПУ, потрібно знати декілька основних моментів. У першу чергу, для чого вони застосовуються, які є основні їх різновиди та характеристики. Отже, що ж таке фрези для ЧПУ верстата? Це ріжучі інструменти, що кріпляться у шпиндельній головці машини. За рахунок обертання фрези відбувається обробка матеріалу.

Обираючи фрезу для верстата ЧПУ, варто звернути увагу на особливості обробки, що буде здійснюватися. Для того, щоб формувати поверхні складних форм, використовують фасонну фрезу, їх зазвичай використовують при фінішній обробці. Для плоскої оброблюваної поверхні доречно використовувати торцеву фрезу.

Завдяки кінцевій фрезі можна здійснити фрезерування матеріалу по всіх осях. Дискова фреза призначена для формування пазів та різного роду заглиблень. Кутова фреза має декілька різальних кромок та служить для фрезерування країв поверхні.

При виборі фрези потрібно знати, що для різних матеріалів потрібні різні види фрез. Є фрези, що підходять для дерев’яних виробів, для фрезерування металів, для виготовлення конструкцій із пластику та інших полімерних матеріалів. Це буде впливати на матеріал, з якого виготовлені ріжучі частини.

Фрези для верстаів ЧПУ також розрізняють залежно від сфери застосування, а саме: для чорнової обробки, для висвердлювання заглибин, для фінішної обробки та для формування різних малюнків.

Кінцеві фрези використовуються найчастіше. Вони бувають різних форм, розмірів та з різних матеріалів. Розрізняють твердосплавні фрези та зі швидкоріжучої сталі. З якого матеріалу обрати фрезу, в значній мірі залежить від матеріалу оброблюваної поверхні, швидкості шпинделя верстату та деяких інших факторів. Для роботи з м'якими матеріалами краще використовувати кінцеві фрези зі швидкоріжучої сталі, адже шпиндель може не досягнути потрібної швидкості для твердосплавної фрези.

Хороші фрези повинні володіти такими характеристиками, як міцність та зносостійкість. Обирайте фрези залежно від типу матеріалу та виду операції, яку ви будете здійснювати, важливим показником є і країна-виробник. При довгому терміні експлуатації фрези потрібно заточувати або ж купувати нові. Фрези для ЧПУ мають вищу ціну, ніж для звичайних верстатів, тому їх зазвичай не міняють, а просто заточують.

Якісні фрези для верстатів ЧПУ Ви можете замовити на сайті компанії Vitkovets CNC. Ми працюємо на ринку вже 9 років, тому покупці нам довіряють. У каталозі представлений широкий вибір товарів за доступними цінами. Надаємо технічну допомогу при виборі, підключенні й налаштуванні. На товари діє гарантія.

Замовляйте якісне обладнання у нас!