Добрива водорозчинні можуть бути використані як основне або допоміжне живлення рослин. Усі поживні мікроелементи якнайкраще засвоюються.

Добриво Universol Green використовують для забезпечення швидшого росту. Містить велику кількість різноманітних мікроелементів, зокрема магній, який вкрай необхідний для яскравого забарвлення рослин. Добриво відмінно розчиняється. Його варто використовувати на початку зростання рослин. У продукті міститься ідеальний баланс нітратів та амонійного азоту.

Universol Orange містить підвищений рівень калію, таким чином можна значно сповільнити ріст рослин. Його найбільш часто використовують для квітучих рослин та саджанців.

Основними перевагами таких добрив є:

- простота застосування, є абсолютно безпечним та містить усі необхідні мікроелементи;

- магній та залізо сприяють яскравому забарвленню рослин;

- відмінну якість гарантовано завдяки постійному контролю;

- добрива якнайкраще розчиняються у воді завдяки спеціальним компонентам;

- можна досягнути відмінного результату в найкоротші терміни;

- забезпечується відмінне зрошення.

Добриво Universol Yellow має надзвичайно високий рівень фосфору, тож його використовують на початку висадки рослин. Таким чином, можна стимулювати укорінення недавно висаджених рослин. Формула добрива Universol Blue суттєво стимулює поверхневий ріст рослин.

Кожен із різновидів добрив варто вносити у певний термін зростання рослин. Добриво дозволяє стимулювати розвиток кореневої системи та допомагає швидшому утворенню квіткових бруньок. Рослини матимуть красиве забарвлення завдяки високому вмісту магнію та заліза. Відмінна здатність добрива розчинятися у воді забезпечує ідеальне зрошення рослин. Добриво має відмінну якість, оскільки відповідний контроль здійснюється на усіх етапах виробництва.

Придбати водорозчинні добрива можна в інтернет-магазині «Новосад». Виконуємо роздрібні та оптові замовлення. Відмінну якість гарантовано. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України та Польщі. Доставку здійснюємо такими перевізниками, як «Делівері», «Нова Пошта» та «Інтайм». Забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Спосіб оплати визначається індивідуально з кожним клієнтом. Дізнатися будь-яку додаткову інформацію можна за контактними номерами телефонів, обов’язково надамо вичерпну консультацію. Позитивні відгуки наших постійних клієнтів тільки підтверджують відмінну якість представлених добрив та інших товарів. Чекаємо на Ваші замовлення!