Оперативність верхнього завантаження-розвантаження фургона необхідна для транспортування великогабаратних та нестандартних вантажів. Тому переобладнання Вашого вантажного автомобіля зсувним механізмом даху — найкраще рішення, і переконаєтесь Ви в цьому вже при першому застосуванні цієї конструкції на практиці. 

Встановивши зсувний механізм тенту, Ви отримуєте ряд переваг, що в рази полегшить виконання роботи, збільшить число перевезень, зберігши зовнішній вигляд вантажу, та заощадить Ваш дорогоцінний час. Конструкція зсувного даху спрощує процеси завантаження і розвантаження. Вам не потрібно буде постійно розкривати тент, щоб отримати доступ до вмісту причепа.

Система зсувного даху штори дозволяє відокремити дах від бічних стін і зробити дах і боковини незалежними один від одного. Це дає можливість при необхідності відкривати окремо боковини і окремо дах, щоб не знімати весь тент повністю. Зсувний дах на напівпричіп унікальний тим, що швидко встановлюється і легко ремонтується в разі пошкоджень.

Виготовлення, встановлення та ремонт зсувного даху напівпричіпа об’єднані спільною метою — забезпечити в подальшому налагоджене користування цим дахом однією людиною, без сторонньої допомоги та будь-яких труднощів.

Якщо Вас зацікавило встановлення зсувного даху на напівпричіп, то скористайтесь послугами компанії «W.W. Partners», яка надає повний і професійний комплекс послуг зі встановлення зсувного даху причепів та напівпричепів. Також досвідчені фахівці нашої компанії забезпечать ремонт та заміну наявного верхнього зсувного механізму тенту на даху, якщо виникли якісь проблеми чи конструкція повноцінно не функціонує з якихось причин.

Вибираючи наші послуги, Ви економите час і гроші. «W.W. Partners» — це гарантія високої якості виконання робіт та оперативні терміни! Зв'яжіться з нашими менеджерами за контактними телефонами або залиште заявку на сайті компанії.