На сьогоднішній день у світі існує просто неймовірна кількість десертів: їх подають в найкращих ресторанах та звичайних кафе, ними наповнені прилавки великих супермаркетів і маленьких магазинів, а рецепти приготування десертів доступні як кулінарам зі світовими іменами, так і звичайним любителям цієї справи. Багато народів пишаються авторством знаменитих на весь світ десертів.

Заварні тістечка еклери — десерт, який підкорив не одну країну. Втім, традиція приготування цих тістечок зазвичай використовується французька.

Еклери  це вишукані нащадки профітролей. Проте еклери — це десерт, який завжди готується з солодкою начинкою. Назва еклер походить від французького слова Clair, що в перекладі означає «блискавка». Припускають, що така назва натякає на «блискучу» глазур, якою прикрашають заварні тістечка на кінцевому етапі їх приготування.

Створення еклера приписується французькому кулінару Марі-Антуану Карему, який жив в кінці ХVІІІ — на початку ХІХ століття. Він був справжнім майстром своєї справи, тому заслужив звання «Кухар королів і король кухарів». Саме він порадував ласунів усього світу цим чудовим тістечком, яке поєднує в собі чудовий смак і швидке приготування.

Протягом XIX ст. еклер отримав поширення у Європі та Північній Америці, а згодом завоював прихильників і в інших частинах світу.

Вже в 1884 році «Еклер» вперше згадали в літературі як рецепт в кулінарній книзі «Boston Cooking School Cook Book».

Перше, що робить еклер еклером, — це заварне тісто. До приготування тіста треба підходити з такою ж увагою, як і до начинки. Воно не має бути занадто м’яким чи надмірно твердим. Тяжкий хрест кондитерів — це наповнення його кремом, адже в жодному разі не можна допустити, щоб крем розм’якшив тісто.

Ніжні повітряні заварні тістечка еклери, приготовані на основі яєць і наповнені сирною начинкою або згущеним молоком чи будь-якою іншою на Ваш смак, можна замовити в каталозі товарів інтернет-магазину ТМ "Денис".

Для підтвердження якості наших кондитерських виробів на підприємстві постійно діє лабораторія з перевірки якості вхідної сировини, а також вже виготовленої продукції. Вона відповідає всім стандартам і нормам відповідно до законодавства.

Якщо ви хочете замовити продукцію, то ви можете зробити це в онлайн режимі — додати обраний товар в корзину, а також можна зв'язатися з нами за вказаними контактними номерами.