На сьогодні особливою популярністю на території України користуються запчастини BPW. Це  пояснюється тим, що в нашій країні експлуатуються численні напівпричепи з підвіскою німецької компанії, які зарекомендували себе з найкращої сторони.

Німецька компанія BPW Bergische Achsen — постачальник автозапчастин з великим досвідом роботи на ринку. Продукція компанії набула широкої популярності завдяки високій перевіреній якості.

Компанія BPW є одним з провідних виробників осей і систем підвісок для причіпної техніки на європейському ринку. Вісь BPW щороку випускається в кількості понад 250 000 одиниць готової продукції, близько 450 різновидів. Настільки широкий перелік дозволяє забезпечити необхідними елементами практично будь-які вантажівки.

Підвіска BPW є унікальною модульною системою, яка за умови узгодженості всіх компонентів забезпечує грамотне розподілення виникаючих динамічних навантажень і їх плавний мінімальний перехід в раму напівпричепа.

З метою покращення терміну служби деталей всі вироби піддаються багаторазовим випробуванням і тестуванням на міцність в різних умовах та стійкість до високих і низьких температур. За результатами таких досліджень фахівцями компанії BPW до конструкцій осей і підвісок були внесені доробки, щоб максимально адаптувати їх до експлуатації у важких дорожніх умовах.

Також для забезпечення високого рівня експлуатаційних властивостей всі механічні агрегати підвіски і комплектуючі осі BPW покриваються спеціальним захисним шаром: обробляються методом глибоко-катодного фарбування з попереднім цинкофосфотуванням. Цей метод забезпечує оптимальний і довготривалий корозійний захист.

Запчастини BPW — це якість і надійність, перевірені часом.

В Україні фірмові оригінальні запчастини від виробників BPW, виготовлені відповідно до європейських стандартів якості і які пройшли суворий контроль на всіх етапах виробництва, можна придбати в каталозі товарів компанії "W.W. Partners".

Всі вживані запчастини проходять ретельну перевірку, перш ніж поповнити асортимент продукції компанії. Для продажу обираються тільки комплектуючі, які перебувають у відмінному стані. Також в наявності запчастини, осі б/в: SAF, BPW, BPW ECO, BPW MEGA.

Компанія "W.W. Partners" співпрацює з усіма регіонами України.