Яке величезне розмаїття прянощів, приправ та спецій існує у світі! Всіх навіть не перерахуєш. Багато домогосподарок навіть не здогадуються про деякі їх властивості та до якої невпізнаваності може змінитися страва під впливом певної спеції.

ТОВ Огородник допоможе з'ясувати, що собою являють деякі прянощі та спеції, з чим поєднуються та які основні характеристики мають. Звичайно, охопити усі в одному матеріалі не вдасться, тому зупинимось на основних.

Розпочнемо з найбільш поширеної спеції, яка є на кожній кухні у кожному домі, — чорного перцю. Найбільшим виробником чорного перцю у світі є Індія. Сам же перець є недозрілими плодами деревовидної ліани, які висушуються на сонці. Додавати чорний перець краще наприкінці приготування страви, щоб він зберіг усі корисні властивості та аромат.

Ще однією широко застосовуваною пряністю є лавровий лист. Листя лавра благородного здавна були символом перемоги, слави та величі. Володіють пряним ароматом та гіркуватим смаком. Навіть при тривалому зберіганні не втрачає значною мірою свої властивості.

Гірчиця — спеція, що є насінням однорічної трав'янистої рослини. Буває біла, чорна та коричнева. Батьківщиною гірчиці вважаються європейські та азіатські країни. Використовується для приготування багатьох страв, однак м'ясу додасть особливої соковитості. Запобігає витіканню соку та сприяє утворенню скоринки.

Базилік — це універсальна пряність, що належить до сімейства м'ятних трав. Батьківщиною базиліку вважається Індія. Доповнює практично будь-які страви, добре підходить для маринування та консервації. Має солодкувато-пряний аромат і терпкий, трохи гіркуватий смак.

Ще однією знаменитою пряністю є імбир. Його батьківщиною вважається Китай. Буває білий імбир, а саме ошпарений, очищений та висушений на сонці корінь, та чорний імбир: висушений корінь без попередньої обробки. Має освіжаючий аромат лимона та пекучо-пряний смак. Входить до складу знаменитої приправи «каррі».

Соковиті яскраво-червоні ягоди колючого чагарника барбарису також використовують у кулінарії. Особливо поширений у приготуванні десертів, однак подрібнені в порошок ягоди використовують також як приправу до м'ясних страв та для маринування. Ці ягоди з кислуватим смаком ростуть скрізь, за винятком Австралії та Антарктиди.

На сайті компанії «Едельвелла» Ви можете замовити приправи, спеції та прянощі від ТМ Огородник. У наявності широкий асортимент товарів на будь-який смак. Ваша страва буде смачною та ароматною з нашими натуральними приправами. Замовляйте якісну продукцію у нас!