Традиційний «пряниковий» фахверковий будинок — це каркасна будова з візуально видимими балками каркасу, які проступають на фасаді. Ця технологія будівництва бере свій початок ще в XV столітті в Німеччині. Збереглося безліч старовинних будівель і споруд, за якими можна простежити поетапну історію розвитку цього напряму в будівництві.

Згодом вони стали дуже популярними по всій Європі, особливо в її північній частині. Зараз проекти будинків в стилі фахверк тільки в одній Німеччині налічують сотні варіантів. Відродженню популярності цієї технології в сучасні часи сприяло прагнення до практичності конструкцій і тенденція до використання екологічних матеріалів в будівництві.

Сучасні фахверські будинки зазнали значних змін і значно віддалились від класичних представників попередніх поколінь. За допомогою фальш-бруса легко зімітувати будь-який каркас.

Давні традиції будівництва в поєднанні з сучасними технологіями, використовувані в будинках фахверк, дозволяють створити ідеальні довговічні конструкції, в яких стіни заповнюють матеріалами з використанням сучасних утеплювачів і облицювальних матеріалів. Такий каркас легкий, тому навантаження на грунт мінімальне, відповідно фундамент не потребує додаткових підсилень.

Система балок додає зовнішньому вигляду будинку неповторний дух старовини. Несучі конструкції покривають чорним, білим, сірим або прозорим захисним складом на основі натуральних олій, який зберігає деревину сухою, стійкою до шкідників та зовнішніх впливів. Дерев’яний каркас зазвичай контрастний по кольору з фасадом, що надає особливого вигляду.

Оскільки ця технологія не прив'язана до якогось одного стилю, перед дизайнерами відкриваються широкі можливості та перспективи у створенні оригінальних, нестандартних будівель, які поєднують в собі інші, а часом зовсім несподівані напрями.

До речі, все інженерне обладнання — труби, кабелі та елементи автоматики — технологія будівництва дозволяє сховати в стіни. Також перевагою фахверку є невелика затрата часу на його спорудження.

Компанія West Wood пропонує в своєму асортименті товарів дошки, які імітують фахверк, виготовлені з натурального закарпатського дерева та попередньо оброблені спеціальними засобами від шкідників. Також за додаткову оплату фарбуємо елементи конструкції у будь-який колір. Таким чином імітація дощок фахверк створює незвичайний орнамент або малюнок, який особливим чином візуально розчленовує каркасні стіни будинків і надає будівлі особливу виразність. Співпрацюємо з усіма регіонами України.