Кухня — це місце, де щоденно збирається вся сім’я. Тому вкрай важливо облаштувати кухню до найменших дрібниць.

Зокрема, мийка відіграє вкрай важливе значення та має бути надзвичайно зручною, практичною та надійною. Визначившись з усіма конструктивними особливостями та розмірами мийки, варто перейти до інших вкрай важливих параметрів. Зокрема, матеріалу, з якого вона виготовлена.

Обираючи мийку на кухню, варто відповісти на такі питання:

  • наскільки часто буде використовуватися мийка?
  • які розміри та дизайн кухні?

Важко не погодитися, що на кухню людини, яка проживає невеликою сім’єю, варто встановити невелику мийку. А от для великої родини варто вибрати більш містку мийку. Форма мийки також має вкрай важливе значення, оскільки кожна людина віддає перевагу різним мийкам.

Наші бабусі точно пам’ятають чавунні мийки, які можна було побачити практично у будь-якому домі. З розвитком сучасних технологій для виготовлення мийок використовують тільки найкращі матеріали. Сучасні мийки можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі, мармуру, кераміки та граніту.

Гранітна мийка є надзвичайно красивою, у ній відчувається натуральність матеріалу. Вони є надзвичайно міцними та не вступають у хімічні реакції із різними лугами та кислотами.

Основними перевагами гранітних мийок є зручність та практичність, оскільки вони не потребують особливого догляду та легко очищуються. Вони довговічні, не бояться жодних перепадів температур та механічних впливів. Все це зумовлено тим, що граніт — це надзвичайно надійний та якісний матеріал. Він є надзвичайно щільним та не вбирає вологу. Таким чином, на поверхні мийок не утворюється наліт та бруд. Також граніт зовсім не вбирає жодних запахів.

Під вагою посуду мийки зовсім не деформуються. Під впливом сонячних променів вони не втрачають красивого та яскравого кольору. Завдяки високій міцності мийка може витримувати досить високі навантаження, тобто можна спокійно поміщати до мийки різні каструлі та тарілки, не боячись утворення тріщин.

Гранітні мийки відмінної якості можна придбати в компанії «Теплий дім». Виконуємо роздрібні та оптові замовлення по всій території України. Спосіб оплати визначається індивідуально з кожним замовником. Дізнатися додаткову інформацію можна за контактними номерами телефонів, неодмінно допоможемо визначитися із вибором. Будемо раді нашій співпраці!