Ікона – це своєрідний символ духовного світу в православній вірі, і вона обов'язково повинна бути в будинку кожної віруючої людини. Тому піднести її в подарунок буде доречно в будь-якому випадку, і необов’язково це має бути свято за православним календарем.

Перші ікони з'явилися на Русі саме як дари. У минулому подарувати ікону міг далеко не кожен, адже святині оброблялися дорогоцінним камінням.

На сьогодні найкращий вибір — бурштинові ікони, які не поступаються за значимістю і духовним наповненням розкішно оформленим золотим іконам. Дарувати ікону можна родичам, близьким, знайомим і друзям, бізнес-партнерам.

Якщо Ви загубилися у різноманітті вибору, то зупиніться на іменних іконах, які можна подарувати і дитині, і дорослому. Ви можете обрати будь-який розмір полотна і спосіб зображення святого. Також на день народження або на день ангела можна дарувати образ Богородиці або ж ікону із зображенням Ангела-Хранителя.

Особливе свято в житті кожної пари — весілля, яке не обходиться без вінчання, тому варто подбати про те, щоб у новоутвореній сім'ї була пара вінчальних ікон Святителя і Богоматері. А щоб такі ікони стали справжнім подарунком і прослужили довгий час, віддайте перевагу іконам з «сонячного каменю», наповненого силою і красою унікального дару природи.

Зрозуміло, в будь-якому випадку будуть доречними образи Ісуса Христа і Діви Марії, адже вони повинні бути в домашньому іконостасі кожного православного християнина.

Якщо постає питання вибору матеріалу, то це безперечно бурштин. Ікони з бурштину — особливі. Переливаючись сотнями різних золотих відтінків, вони створюють ілюзію живих образів, додають реалістичності зображенню та зберігатимуть свої «сонячні» барви десятки років.

Технологія виготовлення картини з бурштину на перший погляд може здатися нескладною, але це враження оманливе. Тільки досвідчений та вмілий майстер здатен створити по-справжньому красивий, якісний виріб.

В інтернет-магазині «Бурштиновий світ» Ви можете купити іконки з бурштину від виробника. У нас широкий астортимент товару та ціни, які вас приємно здивують. В наявності великий вибір ікон, в тому числі іменні та вінчальні. Іконки можуть бути різних розмірів. Також є можливість виготовлення на замовлення. Матеріалом для ікон служить відібраний бурштин різних відтінків, бурштинова крихта, тканинна основа і великий асортимент рамок.

Замовити бурштинові ікони Ви можете в каталозі товарів інтернет-магазину «Бурштиновий світ» або зателефонувавши за вказаними на сайті номерами.