Хутро шиншили входить до трійки найпривабливіших та найпрестижніших. Саме зовнішня краса такого хутра є причиною високої ціни на нього, тому розведення шиншил на хутро є дуже прибутковим бізнесом. На такий товар завжди існує попит, виробництво має низьку собівартість та високу рентабельність.

Для того щоб отримати хутро високої якості, потрібно забезпечити шиншилам відповідні комфортні умови існування. Тоді тварини будуть здоровими та даватимуть потомство без генетичних дефектів. Приміщення для утримання шиншил повинно бути добре провітрюваним. Потрібно постійно підтримувати чистоту кліток, а також проводити профілактичні заходи для запобігання появі та розмноженню паразитів.

Також потрібно забезпечити шиншилам збалансоване харчування. Основу раціону становлять рослинні корми. Варто також додавати вітаміни та поживні добавки. У тварин повинен бути постійний доступ до чистої питної води.

Для налагодження виробництва потрібен надійний постачальник усіх необхідних товарів для шиншил, а також кліток та комплектуючих до них. Компанія «Шиншила Тернопіль» — це багатофункціональне підприємство, що займається розведенням шиншил, продажем усіх необхідних товарів для їх вирощування, а також реалізацією шкурок шиншил та пошиттям хутряних виробів з них. Якщо Ви також бажаєте розпочати розведення шиншил, наша компанія забезпечить Вас необхідним обладнанням та надасть всі необхідні консультації.

Крім того, ми є реалізаторами хутра шиншил. Великі хутряні виробництва, що займаються пошиттям одягу, мають постійну потребу у матеріалах. Налагодження такого співробітництва буде взаємовигідним для обох сторін. Наша компанія займається і власним виробництвом хутряного одягу, тому ми запрошуємо до співпраці оптовиків та магазини.

Для вирощування шиншил ми використовуємо технології, які зарекомендували себе в найкращих племінних господарствах Німеччини і Канади. Завдяки професійному догляду, якісному корму та оптимальним умовам утримання наші шиншили мають красиве блискуче хутро високої якості. Шуби з такого хутра є теплими та мають привабливий зовнішній вигляд.

Ми займаємось пошиттям шуб різних моделей та довжини, безрукавок та хутряних шапок. Наші вироби вирізняються не лише високою якістю матеріалу, а й майстерністю пошиття та оригінальним дизайном. Такі шубки точно не будуть залежуватися у магазинах та швидко знаходитимуть своїх власниць, адже багато жінок мріє про верхній одяг з цього блискучого хутра. Також здійснюємо пошиття шуб на замовлення за Вашими розмірами та побажаннями.

За детальнішою інформацією звертайтесь за контактним номером. Будемо раді співпраці!