Смак та аромат пряної випічки нікого не залишить байдужим, від малого до великого. Смачні ласощі у поєднанні з запашним чаєм чи свіжозавареною кавою створюють атмосферу домашнього затишку.

Фабричне печиво, упаковане в коробочки або відпущене у вагу, досить поширене серед народних мас. Проте більшість з нас цінує смак не фабричного штампування, а домашнього печива. Гурмани з особливими смаками віддають перевагу оригінальним смаколикам.

Походження печива сягає своїм корінням давнини, можна вважати, що воно з’явилось разом із хлібом. Ще на Київській Русі випікали печиво у формі різних фігурок тварин та рослин, надаючи їм магічного значення.

Звичайно, печиво тих часів не мало такого різноманіття видів тіста та начинок, як ми маємо сьогодні. Простий рецепт, який описувався кількома складниками (борошно, молоко або вода і сіль), з роками зазнав величезної модернізації та удосконалення. І традиції випікання печива набули неабиякої популярності та розвитку у світовій культурі.

Сьогодні виділяють дві основні групи тіста — дріжджове і бездріжджове. Вони відрізняються рецептурою і технологією замісу. А от вже подальша рецептура визначається кількістю інгредієнтів, додатковими компонентами в тісті і способом розпушення тіста. Що стосується кондитерської справи, то для приготування печива, крім простого й здобного видів бездріжджового тіста, найбільш популярні — пісочне, листкове, бісквітне.

Наявність в пісочному тісті великої кількості масла, цукру і відсутність рідини сприяють отриманню розсипчастих виробів. Справжнє пісочне печиво дуже ніжне, має танути в роті.

Основна особливість листкового тіста — це метод його розкачування: дуже тонко до 1-3 мм та неодноразове складання та розгортання навпіл.

На окрему увагу і особливу любов кулінарів усього світу заслуговує бісквітне печиво, тісто для якого готується способом механічного розпушення задля насичення його повітрям. Це неймовірно смачне, пишне, ніжне, легке, повітряне тісто, яке вимагає до себе особливо трепетного ставлення.

У пошуку нових смаків та креативу сучасні кондитери пропонують безліч цікавих ідей приготування печива: один інгредієнт докорінно може змінити чи відтінити смаколик. Неосяжний нинішній репертуар начинок: від вареного згущеного молока, мармеладу до фруктових начинок варення. 

Різноманіття найкращих смаків печива Ви знайдете на сайті інтернет-магазину ТМ «Денис». Також у нас Ви можете придбати тістечка, смачні рулети, вироби з листкового тіста, мафіни, кекси та інші солодощі. Інтернет-магазин ТМ «Денис» — домашні десерти на свята і на щодень. Замовлення приймаємо з усіх регіонів України 7 днів на тиждень.

Оформити замовлення Ви можете в каталозі товарів на сайті або за контактними номерами телефонів.