Багато модниць мріють стати власницями ексклюзивного хутряного виробу. Жилетка та шуба з шиншили — це задоволення не з дешевих, однак такий виріб дійсно вартує своїх грошей. Однією з причин високої вартості таких виробів є складність їх пошиття.

Для такої відповідальної справи потрібен справді кваліфікований майстер, адже працювати з хутром шиншил доволі важко. Потрібно мати професійні навички, щоб правильно розкроїти виріб та щоб він вийшов справді красивим та акуратно зшитим.

Хутро шиншили доволі густе, а тому і тепле. Водночас воно і дуже легке. Завдяки неоднорідному забарвленню хутра у шубки з'являється ефект переливу. Його якість залежить від деяких факторів, зокрема від породи, утримання тваринки та догляду, а також майстерності зняття шкірки. За своєю структурою хутро ніжне, шовковисте та пружне.

В усі часи шуби з хутра визначали статус їх власників. Їх завжди могли собі дозволити лише багаті люди. В давнину шуби з шиншил носили лише у королівських палацах. Саме краса, ніжність та висока якість цього виду хутра робила його цінним у всі часи.

Якщо Ви також бажаєте стати власницею красивої оригінальної шубки, компанія «Шиншила Тернопіль» може у цьому допомогти. Ми надаємо послуги з пошиття та ремонту хутряних виробів. Компанія самостійно займається вирощуванням шиншил на хутро, тому у якості матеріалів ми впевнені на всі 100 відсотків. Виконуємо також різноманітні коригувальні процедури та усуваємо пошкодження різної складності.

У нас працюють високопрофесійні майстри з великим досвідом, що розробляють оригінальний дизайн виробів та продумують усі деталі. Ми маємо у наявності вже готові моделі, які можуть Вас зацікавити. Пропонуємо жилетки та шуби різних відтінків, довжини та дизайну. У наявності моделі натуральних відтінків та фарбованих. Зокрема, є цікаві варіанти шубок, фарбованих у зелені, червоні кольори та колір стиглої вишні.

Шубки можуть бути на замку чи гачках, з стійким чи англійським коміром, з кишенями та без. Також ми виготовляємо моделі з різними варіантами рукавів. Крім того, наші майстри шиють шикарні подовжені жилетки насичених кольорів. У наявності також модна модель жилету — «оверсайз».

Ми можемо виготовити шубу, жилетку, хустину чи інші хутряні вироби під індивідуальне замовлення за вашими розмірами та побажаннями. Розробимо індивідуальну модель, яка підкреслить усі переваги фігури. Співпраця з нами принесе Вам чимало приємних емоцій та допоможе знайти саме ту річ, що Ви шукали. Працівники компанії з радістю нададуть усі необхідні консультації та допоможуть з вибором.

Замовляйте у нас, якісна шубка та гарний настрій Вам гарантовані!