Ще в минулому столітті наші бабусі та дідусі розповідали про життя без будь-яких електричних приладів. Зараз навіть кілька годин ми не можемо прожити без електроенергії, маємо велику кількість різних ґаджетів та засобів комунікації, які працюють від електромережі та потребують періодичної підзарядки.

Силовий кабель використовують для передачі електричного струму від джерела до споживача. В основі кабелю — одна або декілька електропровідних жил, ізоляція та зовнішня захисна оболонка. Також залежно від сфери застосування кабелі можуть мати й додаткові конструктивні елементи, зокрема броню, поясну ізоляцію, наповнювач та ін.

За силою струму, який може передавати кабель, їх поділяють на:

• високої напруги (до 110 кВ та вище);

• низької напргуи (до 35 кВ).

Також їх поділяють за використовуваною електропровідною жилою, а саме: мідною чи алюмінієвою. Такі кабелі є одними із найбільш надійних для забезпечення передачі електричного струму. Завдяки додатковим конструктивним елементам можна забезпечити надійний захист від будь-яких пошкоджень. За умови правильної експлуатації вони можуть працювати довгий час без жодних збоїв.

Струмопровідна жила забезпечує проходження електричного струму. Кількість жил може бути абсолютно різною. За формою вони бувають секторними та круглими. Власне, площа перетину може бути різною, все залежить від струму, для якого розрахований кабель. Мідні кабелі мають набагато кращу провідність та є більш стійкими до розвитку різних корозійних процесів. Термін їхнього використання становить близько 30 років за умови дотримання усіх вимог.

Вибирати кабель потрібно надзвичайно уважно, оскільки від цього залежатиме тривалість його активного використання. Перше, з чим треба визначитися, — сфера його використання; також необхідно знати про всі особливості захисної оболонки, кожна із яких має свої переваги та недоліки.

Саме ізоляція дозволяє забезпечити відмінну міцність струмопровідних жил. Екранування є одним із найпоширеніших методів ізоляції. Власне оболонка та захисне покриття дозволяє забезпечити надійний захист кабелю від будь-яких зовнішніх факторів.

Придбати кабель силовий мідний можна в компанії «Енергомотив». Маємо великий вибір різноманітних кабелів. У разі виникнення труднощів із вибором неодмінно надамо вичерпну консультацію. Термін гарантійного обслуговування становить 1 рік. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Будемо раді нашій співпраці!