Титан відомий ще з 1789 р., та досить довгий час не мав практичного застосування, оскільки є доволі крихким. Проте отриманий у 1925 р. титан виявився надзвичайно пластичним та високотехнологічним.

Титан є досить щільним, міцним та стійким до розвитку різних корозійних процесів, тому може бути використаний у різних галузях, проте через те, що практичні властивості титану досконало ще не вивчені, за частотою використання поступається іншим металам. Найбільш затребуваним титан є при спорудженні різних установок, які будуть активно використовуватися в агресивному середовищі. Це, зокрема, запірна та перекачувальна апаратура, різні ємності, автоклави та фільтри. Теплообмінна апаратура, виготовлена із листів титану, має надзвичайно тоненькі стінки та є захищеною від розвитку корозійних процесів.

За якістю обробки поверхні титанові листи поділяють на листи високої, підвищеної та звичайної якості. Плавлення титану відбувається за надзвичайно високої температури. За щільністю титан перебуває між залізом та алюмінієм, проте його механічна міцність в два рази більша, ніж у чистого заліза. Титан має низький рівень теплопровідності.

Основними перевагами титану є:

• невисокий рівень густини, тож вага готових виробів є досить невеликою;

• висока механічна міцність, за цим показником, особливо під дією  високих температур, титанові сплави значно перевершують сплави алюмінію;

• стійкість до розвитку різних корозійних процесів.

Титанові прутки використовують для виготовлення дроту, також це може бути повноцінний конструкційний елемент для виробництва валів та іншого спеціального устаткування. Досить часто їх використовують у ракетній, авіаційній техніці. Титанові листи та плити є одними із найбільш затребуваними у промисловості. Титанові листи виготовляють методом прокатки (гарячої або холодної). Тонші — холодною, а від 6 мм — гарячою.

Титановий лист можна придбати в компанії «ФІКО». Приймаємо замовлення з усіх регіонів України та з-за кордону. За потреби обов’язково надамо вичерпну консультацію та допоможемо зробити правильний вибір. Також надаємо гарантійне обслуговування. Працюємо за передоплатою. Якість відповідає встановленим стандартам. Також у нас Ви зможете купити нержавіючий лист із напиленням нітрид титану. Чекаємо на Ваші замовлення!