Для багатьох наших громадян отримання громадянства ЄС є вкрай актуальним, оскільки значна частка людей працює саме за кордоном, адже не може влаштуватися на роботу із достойним рівнем зарплати в нашій країні. Однією із альтернатив є можливість отримання громадянства ЄС, тоді перешкод для працевлаштування у Вас не буде. Самостійно розібратися в доволі складному процесі оформлення громадянства досить непросто, тож варто звертатися до справжніх професіоналів своєї справи.

Компанія Аltapatri допоможе отримати громадянство ЄС. Гарантований повний юридичний та інформаційний супровід, який надають найкращі спеціалісти компанії. Послуги надаються згідно з чинними нормами законодавства.

Процес розгляду досьє значно пришвидшується, тобто час очікування суттєво зменшується. Увесь процес оформлення громадянства включає кілька етапів, а саме: збір усіх необхідних документів, їх завірення. Допоможемо з подачею усіх документів та підготовкою до складання присяги, після чого Ви одержите відповідний сертифікат про присвоєння громадянства. Далі відбувається оформлення усіх потрібних документів — паспорту, свідоцтва про народження та ін.

Зокрема, паспорт Румунії не тільки дозволить стати резидентом цієї країни, але й є одним із найкращих варіантів для імміграції в ЄС. У такий спосіб Ви отримуєте цілий ряд переваг, зокрема:

— можливість легально працювати практично у будь-якій європейській країні. Тобто не потрібно отримувати цілий ряд дозволів, при цьому можна мати досить високу зарплату та відповідний соцпакет;

— достойна освіта для власних дітей, оскільки для них оформлення громадянства є абсолютно безкоштовним;

— можливість вільно подорожувати багатьма країнами без відкриття відповідної візи для кожної країни окремо;

— кваліфікована медична допомога в будь-якій країні, яка входить до ЄС, незалежно від місця проживання;

— користування надзвичайно вигідними механізмами кредитування та відповідними банківськими послугами;

— купівля нерухомості без жодних додаткових податків та зборів;

— організація власної справи та, відповідно, співпрацю з найкращими європейськими партнерами.

Компанія Аltapatri гарантує повну конфіденційність, також можете бути впевнені, що отримаєте громадянство ЄС за досить короткий проміжок часу. Дізнатися детальнішу інформацію можна за контактними номерами телефонів. Звертайтеся, неодмінно допоможемо Вам!