Такі системи є вкрай важливим устаткуванням, яке перешкоджає розповсюдженню диму під час пожежі. Основним їхнім завданням є порятунок життя людей та мінімізація матеріальних збитків. Причиною загибелі людей під час пожежі є не вогонь, а саме дим, який надзвичайно швидко поширюється, тим самим викликає задуху та значно знижує видимість у приміщенні. Системи протидимного захисту дозволяють обмежити поширення диму та здійснити евакуацію людей. Системи димовидалення — це обов’язкова умова для створення максимально безпечної експлуатації будь-яких будівель. Завдяки таким системам захисту можна обмежити рівень поширення продуктів горіння по різних приміщеннях та будівлях.

Призначення систем протидимного захисту:

• можливість здійснення евакуації людей;
• організація безпечного гасіння пожежі;
• зменшення ймовірності загоряння обладнання та інших предметів;
• мінімізація рівня збитків.

Структура системи протидимного захисту складається з таких елементів:

— центральний щит, до якого під’єднані усі системи. На панелі оператора є спеціальна схема, яка відображає стан усього обладнання та різних контрольних приладів;

— щит для забезпечення управління вентиляційними системами з можливістю контролю стану у будь-якому режимі;

— блок поверховий, який забезпечує збір усієї інформації. Здебільшого орієнтований на роботу по локальній мережі, у такий спосіб можна значно знизити кількість ліній між поверхами, істотно підвищується рівень надійності системи;

— виносне інформаційне табло, що забезпечує своєчасне інформування про пожежу на конкретному поверсі. Встановлюють його зазвичай у холі поблизу ліфту.

Система протидимного захисту представлена в асортименті товарів компанії «Елекон». Підприємство пропонує найкращі системи протидимного захисту за вигідними цінами. Інженери створюють найбільш оптимальні рішення у цій сфері.

Термін гарантійного обслуговування становить 18 місяців. Працюємо за повною передоплатою. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань неодмінно проконсультуємо Вас. Пропонуємо тільки якісне устаткування, яке гарантує безпеку Вашої будівлі. Постійно вдосконалюємо власні розробки, застосовуючи провідні технології. Завжди реагуємо на усі запити та розробляємо відповідні рішення.

Чекаємо на Ваші замовлення!