Касовий бокс — одна з найважливіших складових сучасного магазину. Наскільки зручно в торговій точці облаштована касова зона, настільки позитивним буде думка покупця про здійснення покупки.

Касовий бокс: основні складові

Касовий бокс — це не тільки сам касовий апарат. Це ціла система елементів, що дозволяють обладнати комфортне та функціональне місце касира. Касовий бокс складається з декількох елементів:

• металевий касовий ящик, який досить міцний, щоб витримувати будь-який механічний вплив;
• педаль, яка вмонтована в підставку для ніг і дозволяє рухати транспортну стрічку;
• захисні сканерні панелі;
• пристрій для монет;
• відділення-сейфи для зберігання цінностей та документів;
• робоче місце касира, яке включає крісло, вентилятор і обігрівач для забезпечення комфортної роботи.

До вибору касового боксу варто підійти з максимальною відповідальністю. Причини дві:

1. Касовий бокс забезпечує збереження торгової виручки. При хорошому програмному забезпеченні власник забезпечує часткову автоматизацію бухгалтерського обліку, тим самим економить кошти на утримання великого штату бухгалтерів.

2. Касовий бокс забезпечує зручність робочого місця касира. Від того, наскільки співробітник буде комфортно себе почувати, залежить якість і швидкість обслуговування покупців.

Критерії вибору касового боксу

Існує два головні критерії для вибору касового боксу:

• розмір торгового залу;
• на яку цільову аудиторію розрахований магазин.

Якщо торговий зал невеликий або вузький, то зупиніть свій вибір на подвійному касовому боксі. Це касовий вузол, який розрахований на двох касирів. За загальною займаною площею він ідентичний звичайному касовому боксу, але дозволяє обслуговувати в два рази більше відвідувачів. Робочі місця касирів розташовані спина до спини, транспортні стрічки вузькі і короткі. Такий касовий бокс підійде для бюджетних супермаркетів або магазинів, які розраховані на великий клієнтопотік. Подвійні бокси дозволяють істотно скоротити черги.

Якщо Ваш магазин призначений для сектора преміум-класу, то використовуйте стандартні касові бокси. Вони оснащені широкою стрічкою, комфортним робочим місцем касира і великим простором для збору покупок в пакети.

Якому б касовому боксу Ви не віддали переваги, пам'ятайте, що він повинен бути оснащений усім необхідним для здійснення покупки. І покупці, і касири повинні бути задоволені цією зоною.

Правильно підібрати касовий бокс Вам допоможуть висококваліфіковані фахівці ПП «Корал». Ми допомогли облаштувати кілька сотень торгових точок. Найкраще визнання нашої роботи — це наші постійні клієнти.

Будуйте свій бізнес разом з ПП «Корал»!