Процес навчання водінню авто є досить тривалим. Зазвичай навчання відбувається на автомобілях з механічною коробкою передач, оскільки управління автомобілем з автоматичною коробкою передач є порівняно легшим. Механічна коробка передач передбачає від 4 до 6 швидкостей та задню передачу.

У кожного початківця виникає питання: з якою коробкою передач вибрати автомобіль для навчання? Порівнюючи усі переваги та недоліки, більшість віддає перевагу автомобілю з автоматичною коробкою передач. Управління таким автомобілем є надзвичайно комфортним. Проте досвідчені водії віддають перевагу автомобілям із механічною коробкою передач. Основні переваги такі:

• процес гальмування є набагато ефективнішим;
• управляти автомобілем у снігову погоду набагато легше;
• рівень витрат палива є набагато меншим.

Водіння автомобіля із механічною коробкою передач дозволяє відчувати його набагато краще. Спочатку процес управління видається доволі складним, проте з кожною годиною практики Ви будете почуватися дедалі впевненіше за кермом. Інструктори автошколи за потреби допоможуть, бо часто водій на перших порах зовсім не розуміє, як правильно перемикати передачі.

Вкрай важливо навчитися правильно стартувати з місця, плавно натискати педалі зчеплення та газу. Важливо відпрацювати координацію рухів та не допускати жодних різких маніпуляцій, оскільки двигун може затихнути. Варто практикуватися знову і знову, і Ви обов'язково досконало відточите усі рухи.

Спочатку заняття проходять на спеціально обладнаних майданчиках. Згодом уроки водіння відбуватимуться на дорозі Вашого міста, тож Ви зможете навчитися їздити навіть у щільному потоці автомобілів (виконувати різні маневри).

Автошкола «Мік-Авто» надає уроки з водіння автомобіля для початківців. Програма складається індивідуально із кожним учнем. Інструктори допоможуть перебороти психологічний страх та дадуть відповіді практично на будь-які запитання. Ви гарантовано станете вправним водієм та вмітимете виходити із будь-яких, навіть найскладніших ситуацій. В автопарку наявні вітчизняні та зарубіжні марки автомобілів. Навчальні класи розташовані у різних регіонах міста, що надзвичайно зручно.

Звертайтеся, з радістю допоможемо Вам!