Кожен господар бажає створити красивий та стильний дизайн оселі, який підкреслюватиме індивідуальність та якому будуть властиві зручність та практичність, тому найкращим варіантом є натуральні матеріали.

Кухня є одним із найважливіших приміщень у будинку. Матеріал стільниці варто вибирати особливо уважно, оскільки на кухонній поверхні виконується цілий ряд різних процесів, а саме нарізання, чищення та миття, наявний постійний вплив вологи, тож стільниця має витримувати усі навантаження протягом довгого часу. Для цього чудово підійде стільниця з натуральних матеріалів, яка зможе створити в цій кімнаті надзвичайний затишок та вишуканість.

Основні переваги кварцових стільниць:

• стійкість до утворення тріщин;
• не бояться перепадів температур;
• поліефірні смоли не взаємодіють із жодними засобами побутової хімії;
• перешкоджають проникненню вологи;
• красивий та стильний вигляд, підійдуть до будь-якого стилю - як до класичному, так і до ультрасучасного.

Найчастіше споживачі звертають увагу саме на кварцевий матеріал. У складі матеріалу - близько 96 % кварцу, а решта 4 % - різні пігменти та смоли. У такий спосіб можна отримати унікальні відтінки. Буває, що до складу додають кварцовий пісок та подрібнений граніт.

Кварцевий матеріал є надзвичайно стійким до різних зовнішніх впливів. На поверхні відсутні пори, у такий спосіб можна уникнути ураження грибком. Кварц не поглинає вологи та різних запахів, що особливо важливо для кухні. Поверхня стійка до різних механічних впливів та перепадів температури. Можливі різні варіації кольорів.

Компанія пропонує стільниці, виготовлені в різних відтінках. Якщо хочете створити надзвичайно теплу та затишну кухню, тоді варто зупинити свій вибір на стільниці, виготовленій в світло-бежевих кольорах. У разі, якщо хочете створити більш сучасний дизайн, тоді слід вибирати стільниці в темних барвах. Беззаперечною перевагою кам'яних стільниць є те, що вони відмінно поєднуються з іншими матеріалами.

Кварцові стільниці для кухні можна придбати в компанії Lightstone. У процесі виготовлення використовуємо тільки якісні матеріали. Співпрацюємо з роздрібними та оптовими замовниками. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. За потреби неодмінно надамо вичерпну консультацію та допоможемо визначитися із вибором. Спосіб доставки обговорюється індивідуально з кожним замовником. Будемо раді нашій співпраці!