Продуктовий магазин: вибираємо обладнання правильно

Один з найпростіших і водночас найприбутковіших варіантів при створенні свого бізнесу — це відкриття магазину. Підприємці-початківці часто роблять ставку на продуктові магазини. Воно й не дивно. Продукти купують всі і завжди, незалежно від політичної ситуації, стану економіки та інших обставин. Та й оборот в продовольчому магазині набагато вищий, ніж, наприклад, в салоні шуб. Але, незважаючи на уявну простоту, почати такий бізнес — справа зовсім не легка.

Здебільшого молодий підприємець відкриття магазину починає з купівлі обладнання для нього. І часто потрапляє в ситуацію, коли і стелажі для овочів і фруктів маленькі, і холодильників для напівфабрикатів не вистачає, і каси занадто громіздкі для невеликого приміщення. Щоб не потрапити в таку ситуацію, передусім потрібно визначитися з асортиментом майбутнього магазину. Другим кроком має стати детальна схема магазину: намалюйте, де і в якій кількості повинні стояти стелажі, вітрини, морозильні камери і місця касирів.

Холодильне обладнання для магазину

Почати купувати обладнання магазину варто з холодильників для напоїв і продуктів, які швидко псуються. Це найдорожче і найбільш громіздке обладнання. Тому уважно розрахуйте необхідну кількість морозильників і шаф для прохолодних напоїв. Істотно заощадити на такому обладнанні можна, якщо укласти договори про співпрацю з виробниками або великими постачальниками продуктів харчування. Часто вони надають холодильне обладнання для реклами того чи іншого товару. Але пам'ятайте, що в такому випадку зберігати в такому холодильнику можна тільки товар того чи іншого виробництва.

Холодильні вітрини відрізняються між собою розмірами і температурою. Розмір холодильної вітрини слід вибирати залежно від площі приміщення магазину. Для невеликого торгового залу можна вибрати глибоку холодильну вітрину (від 80 до 90 см) або вузьку (діапазон від 50 до 65 см). За температурою розрізняють обладнання для гастрономічної групи з оптимальною температурою від 0 до +8 градусів і морозильники для напівфабрикатів і морозива з температурою від 0 до -6 градусів.

Меблі для торгового залу

Поняття «меблі для торгового залу» охоплює всілякі стелажі і прилавки, а також робочі місця касирів. Правильний вибір торгових меблів дозволить істотно скоротити витрати на обладнання торгового залу. Перше правило торгового прилавка: чим довша полиця, тим дешевший стелаж. За довжиною розрізняють три стандартних розміри:

• від 600 до 650 мм;
• від 912 до 1020 мм;
• від 1200 до 1330 мм.

Стелажі для більшості видів продуктів відрізняються між собою здебільшого тільки матеріалом, кольором і розміром. Тобто на один і той же прилавок Ви можете поставити як гречану або рисову крупу, так і побутову хімію. До нестандартних стелажів відносять стелажі для хлібобулочних і кондитерських виробів. Відмінною рисою прилавків для хліба є дерев'яні лотки замість полиць, а стелажі для цукерок або печива встановлюються під нахилом.

Автоматизовані системи управління магазином

Запитайте у будь-якого бухгалтера, який вид діяльності є найбільш трудомістким? У відповідь Ви почуєте: звичайно ж, торговий і складський облік в магазинах. Правильна організація такого обліку — це одна з головних проблем власника бізнесу. Незамінними помічниками в цій справі будуть автоматизовані системи управління. Якісне POS-обладнання для торгових точок дозволяє раціонально управляти запасами, централізовано регулювати ціни, а також отримувати точну статистику продажів.

Наші фахівці мають багаторічний досвід в оснащенні продуктових магазинів. Ми допоможемо Вам вибрати правильне обладнання для магазину, саме для Вашого торгового майданчика, при цьому істотно заощадити.