Прилавок: основні характеристики

Прилавок — це торгове обладнання у вигляді стола або тумби. Як правило, має закриту панель з однієї зі сторін.

Асортимент прилавків ненабагато поступається асортименту товарів, які продаються з такого обладнання. Бізнесмену важко розібратися в широкому виборі, який пропонує йому ринок. Прилавки відрізняються за розміром, формою, матеріалом і своїм призначенням (хлібний прилавок має ряд істотних відмінностей від, наприклад, рибного). Щоб правильно вибрати торгівельне обладнання, потрібно розібратися з його основними характеристиками.

Торгові прилавки бувають трьох видів:

робочий прилавок: дерев'яний або з металоконструкцій, скляні елементи відсутні. Головною особливістю такого прилавка є наявність на ньому робочого місця продавця-касира. Товар розташовується у верхній частині робочої зони;

• прилавок зі скляними елементами: характеризується скляними полицями або склінням одного з фасадів. Використовується для демонстрації товарів, які мають велику вартість або для придбання яких необхідна консультація продавця;

• вітрина: найбільш поширений вид прилавка. Зручний для покупців, адже дає можливість розглянути і доторкнутись до товару.

При виборі прилавка необхідно враховувати специфіку магазину. Кілька простих правил, що дозволяють правильно вибрати прилавок:

• якщо товар легко б'ється, то слід помістити його на прилавок, який дозволяє мінімальний контакт з клієнтом;

• якщо необхідна постійна консультація продавця, то потрібно забезпечити легкий доступ до такого товару;

• якщо площа магазина невелика, то прилавок повинен займати якомога менше місця і вміщати в себе якомога більше товару.

Фахівці ПП «Корал» досконало володіють наукою підбору прилавків для будь-якого торговельного майданчика. Ми допоможемо Вам зробити старт свого бізнесу успішним!