Ремонт — це надзвичайно складна справа, адже відразу виникає велика кількість запитань щодо вибору матеріалів та ін. Сьогодні поговоримо, як зібрати душову кабіну, без якої не обходиться практично жодна оселя. Це ідеальний варіант майже для будь-якої ванної кімнати, адже можна істотно заощадити простір, оскільки душова кабіна займає небагато місця.

Душові кабіни можуть бути закритими та кутовими. Зазвичай закриті душові кабіни вимагають під’єднання електрики, оскільки мають різні додаткові функції. У разі встановлення кутових душових кабін варто здійснити гідроізоляцію стін.

Процес збору варто довірити справжнім професіоналам своєї справи, тільки так Ви можете бути впевнені у відмінній якості виконаних робіт. Майстри зроблять все дуже швидко, оскільки мають в арсеналі усі необхідні інструменти для цього.

Процес встановлення душової кабіни розпочинають з її збору. Далі відбувається встановлення піддону та його вирівнювання, встановлюється уся верхня частина та здійснюється обробка силіконом, після чого відбувається під’єднання до системи водопроводу та каналізації.

Вартість встановлення безпосередньо залежить від складності процесу монтажу. Обов’язково враховується тип конструкції та наявність різних додаткових функцій. У процесі монтажу слід забезпечити герметичність усіх з’єднань, за потреби можна використовувати спеціальні герметики. Варто дотримуватись встановлених норм та правил і використовувати тільки гнучкі шланги, які мають запас довжини.

Професійно виконана установка душової кабіни — це запорука надзвичайно щільного прилягання, тобто відсутності зазорів. За умови якісного встановлення можна забезпечити тривалу та безперебійну роботу душової кабіни. Розібратися із процесом установки та підключення душової кабіни можна й самостійно, проте краще довіритися справжнім професіоналам своєї справи, адже усі роботи будуть виконані швидко та якісно.

Зібрати душову кабіну допоможуть найкращі майстри компанії «Гідромассажсервіс». Усі роботи виконуються швидко та професійно, ми надаємо гарантію на них. Також маємо великий вибір комплектуючих від провідних виробників. Скористатися нашими послугами можна в будь-якому обласному центрі.

Дізнатися детальнішу інформацію можна за контактними номерами, неодмінно надамо вичерпну консультацію. Звертайтеся, обов’язково допоможемо Вам!