Блоки габро являють собою відмінний облицювальний та будівельний матеріал. Жоден інший матеріал не може конкурувати з ними в плані міцності та довговічності.

Габро - це магматична порода, яка піддається будь-якій обробці. Габро утворено із розпеченої магми та затиснено земною корою (формувалося під дією надзвичайно високого тиску), що зумовлює високі показники міцності. Завдяки екстремальним умовам утворення має високий рівень щільності та стійкості до різних механічних та кліматичних впливів. Також габро стійке до впливу агресивного середовища, тому не горить і не руйнується під впливом кислот. Висока щільність зумовлює стійкість до тиску. Зруйнувати його можна тільки прямим попаданням потужного снаряда.

З кожним роком сфера його застосовування розширюється. Зокрема, габро активно використовують для будівництва та облицювання, а також для виготовлення різних ритуальних споруд. Обробка блоків є досить складною та має здійснюватися за допомогою сучасного професійного устаткування високого рівня потужності. Пам'ятники не потребують спеціального догляду, мають чудовий вигляд літом, та й зимою зіпсувати їх нелегко.

Габро має насичений чорний колір без додаткових вкраплень. У процесі обробки не з'являється жодних тріщин. Здійснювати розрізання можна на досить тонкі пластини, які в майбутньому будуть використовуватися у процесі будівництва. Низький рівень радіактивності дозволяє використовувати цей матеріал для внутрішніх та зовнішніх робіт. Унікальною властивістю матеріалу є стійкість до різноманітних механічних впливів та перепадів температур. Поверхня є надзвичайно гладенькою, тому не збирає пил та інший бруд.

Для будівництва можуть бути використані різні матеріали, які протягом короткого проміжку часу втрачають привабливий вигляд та потребують заміни. Тому блоки габро - це варіант для побудови на довгий період часу.

Габро має такі особливості:

• високі показники міцності;
• стійкість до зношування;
• рівень поглинання вологи є мінімальним.

Компанія «Граніт ЛТД» є власником кар'єру із видобутку габро у Житомирській області. Доставку замовлень здійснюємо по всій Україні та за кордон. Маємо відповідні сертифікати якості. Спосіб оплати й доставки обговорюється індивідуально з кожним замовником. Дізнатися детальнішу інформацію можна за контактними номерами телефонів. Чекаємо на Ваші замовлення!