Прилавки для окулярів

Специфіка торгової точки накладає відбиток на форму і вид вітрини, яка використовується для демонстрації товару. Основним торговельним і технологічним устаткуванням, яке використовується для магазинів, є стійки для окулярів. Це вітрини відкритого або закритого типу зі спеціально обладнаними гачками для кріплення окулярів.

Устаткування для магазинів оптики

Продукція, пропонована магазинами оптики, є специфічною. Саме тому необхідно використовувати унікальні вітрини, які розробляються виключно для цієї сфери. Для демонстрації окулярів і оправ до них використовуються закриті або відкриті стійки, які займають мало місця, але дають можливість представити покупцеві максимальну кількість товару.

Вітрини для окулярів діляться на підлогові і стійки для столів. Такі стійки можна розташувати як у вітрині магазину, так і безпосередньо на території торгового залу. Стійку для оптики можна помістити в засклений купол, який забезпечить максимальне збереження товару. Скляна оболонка може бути на всю довжину стійки або укороченою, що дозволяє встановити ящики для окулярів.

Стійка для окулярів: з чого її роблять?

Основним матеріалів для виготовлення стійок для оптики є МДФ. З нього виготовляють стійки для стелажів. Покриттям для таких прилавків служить акриловий лак або фарба. Для гачків і кріплень стійок застосовують акриловий або полістирол пластик, а також металопластиковий композит або алюміній, покритий порошком.

Стелаж для окулярів може бути представлений в будь-якій кольоровій гамі, залежно від побажань замовника. Для закритих вітрин використовується скло або спеціальний пластик, який здешевлює вітрину, але погіршує її оптичні характеристики.

Стійки для окулярів: особливості оформлення

При встановленні стелажів для окулярів варто звернути увагу на такі аспекти:

• якщо розмір магазину невеликий, то скористайтеся неглибокими стійками, які дозволять істотно заощадити простір торгового залу без шкоди для асортименту;

• окуляри — це товар, який потребує детального розгляду, тому для оформлення магазину використовуйте стійки круглої форми;

• як і в ювелірних салонах, використовуйте додаткове освітлення, вмонтоване у вітрину, для додання привабливості товару;

• окуляри практично не купують без примірки, тому скористайтеся вітринами, які оснащені дзеркалами;

• щоб підвищити безпеку, використовуйте стелажі з невеликими замками.

ПП «Корал» пропонує високоякісні стелажі і вітрини для салонів оптики. Ми допоможемо оформити Ваш магазин функціонально і зі смаком. Фахівці нашої компанії допоможуть Вам вибрати модель відповідно до Ваших уподобань, вимог і бюджету.