Як вибрати шоколадний фонтан

Невелике свято або грандіозний прийом здебільшого закінчуються десертом. І якщо раніше коронною стравою був величезний багатоярусний торт, то зараз модним віянням вважаються шоколадні фонтани. До головних переваг шоколадних фонтанів можна віднести:

• кожен гість вечірки може стати кондитером і приготувати частування на свій смак;
• фонтан дозволяє експериментувати — адже в шоколад можна занурити не тільки фрукти або солодощі, а й сир, горіхи і навіть м'ясні вироби;
• шоколадний фонтан на будь-якому святі стає не тільки частуванням, а й розвагою;
• кожен дорослий може відчути себе дитиною;
• для дітей таке частування стане особливою подією, яке дозволить ненадовго поринути в казку.

Види шоколадних фонтанів

Щоб не помилитися у виборі шоколадного фонтану, необхідно відповісти на головне питання: для чого він потрібен?  Шоколадні фонтани поділяють на два основних види:

1. Для промислової експлуатації: застосовується для великої кількості шоколаду, здатний працювати довгий час, відрізняється великими розмірами і високою ціною;

2. Для домашнього користування: компактні недорогі моделі, розраховані на невелику кількість сировини, енергозберігаючі та бюджетні моделі.

Між собою шоколадні фонтани відрізняються за потужністю, розмірами, кількістю ярусів і дизайном. Від усіх цих показників залежить і ціна виробу.

Якщо Ви хочете підібрати найоптимальнішу модель для затишних домашніх вечірок або для великих корпоративів, то фахівці ПП «Корал» нададуть Вам кваліфіковану допомогу в цьому. Ми пропонуємо найкращі ціни, стислі терміни та інформаційну підтримку. Організовуйте своє свято разом з нами!