Приготування листкової випічки нерозривно пов’язане із технологією швидкого заморожування напівфабрикатів. Швидке заморожування дозволяє повністю зупинити процес бродіння, зберігати випічку довгий час, забезпечує можливість випікання безпосередньо у пунктах продажу.

Важливо правильно вибрати сировину для випічки, оскільки від цього залежить якість готових виробів. Борошно повинно містити понад 17 % білка, інакше готове тісто не буде пухким та насиченим повітрям. У разі, якщо у борошні менший відсоток клейковини, можна додати сухий концентрат.

Також одним із ключових питань є проблема виживання дріжджових клітин після заморожування. Існує два різновиди листкового тіста: дріжджове та бездріжджове. Підйом бездріжджового тіста відбувається завдяки роботі масла, у процесі випікання воно випаровується та піднімає тісто. Дріжджове тісто піднімається завдяки маслу та роботі дріжджів. Раніше листковим тістом вважалося тільки бездріжджове, бо не існувало дріжджів, які були б придатними для заморожування.

Воду для замісу варто використовувати охолоджену, у такий спосіб можна отримати тісто досить щільної консистенції. У тісті, яке планують заморожувати, варто зменшити кількість води приблизно на 20 %.

Сіль відіграє вкрай важливу роль для будь-якого тіста, оскільки підвищує міцність клейковини. Рівень її дозування становить 2 % навіть для солодкої випічки. Цукор дозволяє покращити смакові властивості випічки та створює більш сприятливе середовище для роботи дріжджів. Жири забезпечують кращий розподіл води у тісті та дозволяють уникнути зневоднення замороженого напівфабрикату.

Листкове тісто є досить вибагливим, тому потребує дотримання чітких пропорцій, інакше можна не досягнути відмінного смаку готової випічки. Процес шарування тіста передбачає кілька етапів, тільки так можна отримати ідеальне листкове тісто для приготування неймовірно смачної та запашної випічки.

Листкове тісто заморожене можна придбати в сімейній компанії «Мамин хліб». Пропонуємо великий асортимент замороженої випічки. Працюємо за перевіреними рецептурами, тому відмінну якість готових виробів гарантуємо. Здійснюємо доставку замовлень по всій території України. Співпрацюємо з роздрібними та оптовими замовниками. Оплата та доставка обговорюється індивідуально. Чекаємо на Ваші замовлення!