У гардеробі кожної людини наявні різні светри, не залишилися поза увагою і діти. Такий одяг не тільки має красивий та стильний вигляд, але й надзвичайно теплий та затишний. Діти легко одягнуть светр і без допомоги батьків і полюбляють їх за надзвичайний комфорт.

Ні для кого не секрет, що більшість сучасних дітей активно стежать за модними тенденціями. Величезне різноманіття светрів різних кольорів та форми значно спрощує процес вибору. Варто зупинити його на натуральних тканинах, оскільки інакше дитині буде некомфортно в такому одязі. Також не варто вибирати светри із чистої вовни, оскільки светр буде колючим та неприємним. Обов’язково має бути наявний невеликий відсоток штучних волокон, тоді одяг буде відмінно носитися та зігрівати у холодну погоду.

Светри — це ідеальний одяг для активних прогулянок, екскурсій. Їх кольори можуть бути спокійними (для хлопчиків) та яскравими (для дівчаток). Светри для хлопчиків здебільшого виготовляють в однотонних кольорах, які ідеально підходять для відвідування школи.

Одним із найпопулярніших різновидів светрів є кардиган. Вони є надзвичайно зручними, адже їх можна швидко накинути на плечі. Це ідеальний варіант для осінньої погоди, який можна використовувати як верхній одяг. З огляду на практичність саме кардигани мають найбільшу популярність. Їх можна вдало комбінувати з іншими речами у гардеробі, адже вони відмінно поєднуються із джинсами, брюками та ін.

В'язаний светр для хлопчика та дівчинки будь-якого віку можна придбати в інтернет-магазині «Жираф». У нашому інтернет-магазині представлені різні цікаві моделі светрів для дівчат та хлопців.

Важливо зазначити, що увесь представлений одяг є надзвичайно якісним. Усі светри пошиті з найкращих матеріалів. Навіть після багаторазового прання одяг не втрачає красивого вигляду. Також наші светри не спричиняють жодних подразнень на досить ніжній шкірі дитини.

Доставку замовлень здійснюємо по всій території Україні. Мінімальна сума замовлення становить 1000 гривень. У випадку виявлення браку є можливість повернення. Якщо сума замовлення становить 5000 гривень, надаємо знижку у розмірі 5 %, 10 000 — 10 %.

За потреби обов’язково надамо вичерпну консультацію та допоможемо зробити вибір. Чекаємо на Ваші замовлення!