Сучасний тренд на здорову та корисну їжу набуває дедалі більшої популярності. Більшість намагається уникати різних солодощів, проте не варто цього робити, оскільки є натуральні солодощі, які в невеликій кількості не шкодять фігурі та навіть є корисними. Про один з їх видів сьогодні і поговоримо.

Мармелад — це неймовірно солодкі ласощі, які отримують з м’якоті та соку фруктів з додаванням загущувачів (пектину, агар-агару або желатину). Виділяють декілька різновидів мармеладу, зокрема фруктово-ягідний, фруктовий та ін.

«Правильний» мармелад виготовляють з фруктового пюре з додаванням цукру та загущувачів. Існує кілька основних версій щодо виникнення сучасного поняття «мармелад». Дехто вважає, що мармелад прийшов з Німеччини та в перекладі означає певну технологію, яка спрямована на згущення. Іспанці вважали мармеладом тільки варення з айви. Англійці називають мармеладом виключно варення з цитрусових.

Мармелад — це чудове доповнення до сніданку, кави або чаю. Це ідеальні солодощі, оскільки не містять жодних жирів, тільки фрукти та цукор. Здебільшого для виготовлення мармеладу використовують яблука, оскільки вміст пектину в них як у природному загуснику є досить високим. Пектин — це одна із основних складових будь-якого мармеладу, він міститься в деяких фруктах та виконує роль загущувача. Агар-агар та пектин — це повністю рослинні компоненти, які містять досить велику кількість поживних вітамінів та мікроелементів.

Мармелад, виготовлений з натуральних компонентів, сприяє зниженню рівня холестерину в крові, також він містить невелику кількість калорій. Проте не варто зловживати мармеладом, денна норма повинна становити 20-30 г на день. Як і будь-які інші солодощі, мармелад допомагає покращити настрій, оскільки є відмінним антидепресантом. Вибираючи мармелад, варто звернути увагу на такі основні моменти, як відмінна пружність та наявність легенької кислинки, оскільки занадто солодкий мармелад є не дуже смачним.

Натуральний мармелад можна придбати в компанії «Родина». Під час виробничого процесу використовуємо тільки якісну сировину. Ми постійно працюємо над вдосконаленням смакових якостей наших солодощів, оскільки хочемо, щоб кожен клієнт залишився задоволеним.

У разі виникнення будь-яких додаткових запитань неодмінно надамо вичерпну консультацію. Працюємо по всій Україні та за кордоном. Чекаємо на Ваші замовлення!