Метод флексодруку використовують для друку різних етикеток на рулонних носіях. Весь процес роботи здійснюється за допомогою спеціального устаткування, що дає можливість друкувати на різних матеріалах.

Ця технологія дозволяє отримати зображення відмінної якості за високої швидкості друку, який передбачає безпосередньо сам друк, лакування та висікання етикетки. Етикетка має надзвичайно тоненький шар фарби, проте на її яскравість це зовсім не впливає. Будь-який товар стає більш привабливим та впізнаваним, а завдяки правильному дизайну упаковки можна сформувати думку покупця про певний товар.

Саме флексографічний друк є одним із найефективніших способів створення високоякісних етикеток. Готові етикетки є надзвичайно практичними, міцними та яскравими, що дозволяє посилити впізнаваність бренду. Флексодрук є набагато швидшим за офсетний.

Флексодрук передбачає використання гнучких полімерних друкованих форм (кліше), швидкість закріплення фарби є надзвичайно високою. Під дією низького тиску фарба легко переноситься на потрібний матеріал надзвичайно тонким шаром. Саме гнучка форма дозволяє якісно передати зображення, тож цей вид друку є унікальним, оскільки досить простий та має велику тиражність. Флексодрук дозволяє виготовляти різну продукцію, зокрема термоетикетки, наклейки, самоклеючі етикетки, стікери, термочеки та ін.

Процес флексодруку виглядає так: фарба наноситься на спеціальний вал, який забезпечує подачу фарби. Тоді вона переноситься на гнучку форму. Між формою та друкувальним циліндром подається спеціальний рулонний матеріал, на якому відбувається відтиск.

Основні переваги флексографічного друку:

• можливість вибрати будь-які матеріали для друку;
• товщина використовуваних матеріалів може бути досить великою;
• високі показники економічності навіть при великому тиражі;
• виготовлення етикеток практично будь-яких розмірів;
• надзвичайно висока точність, тобто можна поєднати велику кількість колірних відтінків і максимально деталізовано відтворити навіть найдрібніші елементи;
• процес друку є доволі швидким;
• можна використовувати фарби на водній основі.

Флексографічний друк етикеток можна замовити в компанії «Колін-Л». Забезпечуємо індивідуальний підхід, завжди враховуємо усі побажання замовників. Усі роботи виконуємо на високотехнологічному устаткуванні. Діє вигідна система знижок залежно від обсягу замовлення. Оплата та доставка обговорюється індивідуально з кожним клієнтом. Чекаємо на Ваші замовлення!