Першим кроком для отримання посвідчення водія є вибір найкращої автошколи. На сьогодні їх існує доволі багато, тому розгубитися досить просто. Переважна більшість людей розглядає тільки найближчі варіанти до власного житла або місця роботи, проте це не основні критерії, на які варто звернути увагу при виборі автошколи.

Одним із головних критеріїв вибору автошколи є її репутація, тобто який відсоток випускників складають іспит з першого разу, без хабарів. Ви можете пошукати у соціальних мережах відгуки про школу. Навіть негативні можуть додати їй балів у копілку, зокрема якщо випускники скаржаться на суворість та принциповість інструкторів.

Також важливо перевірити, чи має автошкола відповідну ліцензію на надання освітніх послуг. Вона не може відмовити у пред'явленні відповідного документа. У разі відсутності цього документу при здачі іспиту в МРЕО можуть виникнути проблеми. Краще пересвідчитися одразу.

Існування чималої кількості автошкіл зумовлює надзвичайно велику конкуренцію між ними. І деякі автошколи вказують некоректну інформацію про вартість навчання, ніби «все включено», оскільки в такий спосіб можна привернути увагу потенційного учня. Тож варто завжди цікавитись, що входить у вартість. Досить часто може виявитися, що платити за пальне доведеться окремо.

Важливо, щоб автопарк постійно поповнювався новими авто, оскільки навчальні машини надзвичайно швидко зношуються. Автошкола повинна підтримувати технічну справність автомобілів. Складно складати іспит на машині, на якій не завжди вдається рушити з місця навіть найдосвідченішим водіям.

В автошколи повинен бути відповідно обладнаний майданчик, у такий спосіб Ви зможете виробити початкові навички водіння, виконання маневрів та паркування. Потрібно, щоб практичні заняття проходили не тільки на майданчиках, але й у реальних дорожніх умовах. Хороший інструктор практично з першого заняття буде змушувати їздити по дорогах. Також він повинен турбуватися насамперед про те, як навчити Вас управляти автомобілем, а не про стан автомобіля (амортизація автомобіля включена у вартість навчання).

Автошкола Мік-Авто має велику кількість класів, які розташовані у різних частинах міста Черкаси. У нас працюють тільки найкращі інструктори та викладачі, які в доступній формі подають усю необхідну інформацію. Ви неодмінно станете вправним водієм, який зможе розібратися навіть у найскладнішій ситуації. Звертайтеся, будемо раді допомогти Вам!